John Cena na ESPN SportsCenter: John Cena z przeprosinami dla AJ Stylesa, o swojej obecnej formie, o tegorocznej WrestleManii i więcej


Jak wspomniałem, John Cena pojawił się wczoraj w Off The Top Rope na ESPN SportsCenter, który poprowadził oczywiście Jonathan Coachman. Poniżej podsumowanie całego występu naszego WWE Championa.

- Po tym jak zostało puszczone wideo promujące Elimination Chamber, Coachman przywitał Johna Cenę, pytając od razu o jego 16 zdobyte mistrzostwo. John stwierdził, że jest najbardziej dumny z tego, że wciąż jest wstanie występować na takim poziomie, ponieważ kocha wrestling, dlatego jest daleko od emerytury i skupia się na sobie, aby być teraz najlepszy. Dodał także, że Ric Flair pogratulował mu tego wyczynu oraz że świętował to również z sędzią Charlsem Robinsonem. AJ Styles zdołał wycisnąć z niego co najlepsze, dzięki czemu mógł udowodnić, że wciąż jest najlepszy, co przecież Styles zakwestionował. John pochwalił Stylesa ponownie, po czym stwierdził, że po walce go przeprosił, był w błędzie co do niego, oraz uznał go za jednego, jak nie najlepszego, zawodnika WWE, który występuje w ringu każdej nocy.
- Coach następnie przeszedł na temat niedotyczący wrestlingu. Zapytał pierw o ESPY's, na co John odpowiedział, że było to dla niego bardzo stresujące. Co do Today Show, ludzie będący tam traktują go jak rodzinę, i dziękuje im bardzo za takie szanse. Cena mówił, że był częścią wielu świetnych filmów, i jeden z nich jest właśnie w drodze, miał na myśli The Wall. Dla niego to dobra sprawa, ponieważ dostaje role, do których nie podchodził. Prowadzenie Nickelodeon Kids Choice Awards będzie frajdą, ponieważ powróci tam i będzie się bawić.
- Następnie Coach powrócił do tematu wrestlingu, pytając Cenę oto, co potrzeba aby wejść do tak niebezpiecznego pojedynku jakim jest Elimination Chamber. John powiedział kilka zdań odnośnie walki oraz o tym, co znajduje się na szali. Stwierdził, że jest pewny siebie, ponieważ opuści komorę z jego pasem WWE Championship. Coach zapytał co dla Ceny znaczy tegoroczna WrestleMania. Lider Cenation powiedział, że WrestleMania to najważniejszy dzień dla każdej gwiazdy WWE. Kiedy wszystko pójdzie w dobrym kierunku i wyjdzie z Elimination Chamber, będzie zmierzać na WrestleManię. Jest zdrowy, czuje się zdrowy i jest dobrze nastawiony na Road To WrestleManię tego roku. Jest naprawdę podeskcytowany tym, że jest tutaj, i że może występować po prawie roku przerwy.
- Coach zapytał Johna Cenę co dla niego znaczy ten rok, porównując go z zeszłym. John stwierdził, że mówił, że nie będzie tak jak w zeszłym roku, ale pracował na to, aby tutaj wrócić, i teraz jest gotowy. Czuje jakby to było Super Bowl dla niego.
- Odnośnie Toma Brady'ego, według niego mają wiele wspólnego w kwestii pracy nad tym, aby być najlepszym w tym, co robią, i wie, że znaczy to dużo dla New England. Docenia świetne starania Patriotsów, którzy zdołali wygrać, oraz to jak Brady ciężko pracuje nad tym, aby być najlepszym.


Następny
« Poprzedni
Poprzednie
Następny post »

ConversionKonwersja BuźkiBuźki