Gwiazda Ring of Honor na temat Johna Ceny i reakcji fanów na jego osobę


Jay Lethal udzielił ostatnio wywiadu, gdzie standardowo został poruszony temat Johna Ceny. Oto wszystkie jego wypowiedzi:

"Myślę, że to świetne. Myślę, że za każdym razem kiedy możesz, z jedną szczególną osobą w profesjonalnym wrestlingu, w jednej szczególnej firmie, i mieć go jak najdłużej. Dać mu tytuł, potem wziąć od niego, a później znów dać mu tytuł, i potem odebrać. Następnie, za każdym razem otrzymuje trochę mieszanych reakcji, myślę, że to świetne świadectwo dla Johna Ceny."

"Będąc wrestlerem, oglądamy wszystko jeśli chcemy naprawdę to przyswoić. I myślę, że jedną ze świetnych rzeczy dotyczących Johna Ceny jest to, że jest super uwielbiany przez wszystkich. Ale, tylko super rzecz, czasami, buczenie na niego. Tylko jeśli na niego buczą, nie oznacza od razu tego, że go nie lubią.


"Tak jak muzyka Kurta Angle'a, kiedy fani chantowali 'You suck!' You suck!' Pamiętam te chanty, ponieważ wtedy były fajne, lecz uwielbiam Kurta Angle'a. [..] Ale tak, uważam, że 16 razy jest świetne, i jestem pewien że będzie więcej."

Następny
« Poprzedni
Poprzednie
Następny post »

ConversionKonwersja BuźkiBuźki