WWE RAW 13/07/2015: Raport


W ringu mamy już Johna Cenę, a to oznacza, że czas na United States Open Challenge. Na wyzwanie odpowiada.. Rusev! Ten wychodzi z Summer Rae, która podaje mu mikrofon. Rusev mówi, że jest najlepszym mistrzem Stanów Zjednoczonych w całej historii. Zaczął mówić o tym, że tak naprawdę nigdy nie przegrał o ten tytuł. Zaczął obwiniać o wszystko Lanę. Przyszedł do ringu, ponieważ chce walki o tytuł. Raczej jednak nie dostanie, bo przerywa mu nadejście Kevina Owensa! Były mistrz NXT przypomniał Johnowi, że jedyną osobą, która odbierze mu tytuł, będzie on. Zaoszczędzi mu tego, i teraz mu odbierze tytuł, a na Battleground otrzyma rewanż. Pomysł nie podobał się Rusevowi, z którym zaczął się kłócić. W końcu przerwało im nadejście.. Cesaro! Ten wchodząc do ringu, podszedł do Johna Ceny, ale szybko zajął się nim Owens. Cena postanowił wyjść, bo wiedział co się za chwilę wydarzy. Doszło w końcu do brawlu między trójką zawodników, z której zwycięsko wyszedł Cesaro! Lider Cenation ładnym uśmieszkiem skwitował to wszystko. Czas na reklamy. Kiedy powróciliśmy na wizję, rozpoczął się triple threat match, w którym to Cesaro zmierzył się z Kevinem Owensem i Rusevem. Zwycięzca tego pojedynku otrzymał title shota na pas Stanów Zjednoczonych, jeszcze dzisiejszego wieczoru. Przy stole komentatorskim znajduje się oczywiście John Cena. Pojedynek w ostateczności wygrał Rusev, który przypiął Cesaro po wykonaniu superkicka. Warto jednak odnotować, że Owens w trakcie walki postanowił odpuścić i udać się na zaplecze. Czas na reklamy.

Walka: United States Championship Match - John Cena vs. Rusev

Rusev ledwo co żyje, a John Cena wypoczęty i uśmiechnięty, czyli jak zawsze. Mamy gong. Cena wykonuje high kicka, po czym przechodzi do headlocku w parterze. Rozpoczęły się chanty ''Lets Go Cena, Cena Sucks''. John zmienia zagrywkę przechodząc do skoop slama, pin - 1..2..kick out. Rusev następnie wpada pod fisherman suplexa, pin - 1..2..kick out. Pretendent nie ma coś siły, więc John przejmuje kontrolę nad starciem. Przechodzi do headlocka, po którym wykonuje ładny slam, pin - 1..2..kick out. Rusev nie ma praktycznie sił, ale wstaje dzięki narożnikowi. Mistrz Stanów Zjednoczonych wbija się w niego z rozbiegu. Po chwili mamy powtórkę z rozrywki. Cena odbija się od lin, Rusev wstaje i mamy shoulderblocka. John czeka aż Rusev wstanie, kiedy to zrobił, odbił się od lin i wykonał drugiego shoulderblocka. Ponownie czeka aż wstanie i wykonuje proto bomb. Mamy ''you can't see me'' i five knuckle shuffle. Rusev nie wie gdzie chyba się w ogóle znajduje, wstaje przy pomocy lin. Zostaje wyniesiony na plecy, i to był ten moment, kiedy się obudził. Powalił Cenę i przeszedł do The Accolade!!! Lider Cenation nieco pocierpiał, aż na jego ''ratunek'' przybył Kevin Owens, który zaatakował Ruseva!!!

Zwycięzca: Rusev przez dyskwalifikację

Po pojedynku, Rusev otrzymał od Kevina Owensa powerbomba! Były mistrz Stanów Zjednoczonych na koniec krzyknął do Ceny, że mówił mu, że nikt nie odbierze mu tytułu, tylko on. Potem odszedł na zapleczę, a John Cena zaczął powoli się zbierać z ringu.
Następny
« Poprzedni
Poprzednie
Następny post »

ConversionKonwersja BuźkiBuźki