Chaotic Wrestling 18/05/2007 - Raport


John Cena pojawił się na początku show, przychodząc do ringu z pasem mistrzowskim WWE. Przywitał się z publicznością z rodzinnego miasta - Bostonu.

Czas na walkę wieczoru, w której to dojdzie do pojedynku pomiędzy Brianem Milonasem i Big Rick Fullerem o pas Chaotic Championship. Pojedynek jest szczególny, albowiem sędzią specjalnym jest John Cena!

Przez większość pojedynku nie działo się nic nadzwyczajnego, dopiero kiedy John Cena zaczął wyliczać leżących zawodników, jeden z nich, a dokładnie Brian Milonas otrzymał pas mistrzowski od Cherry Payne. Kiedy wstał, znokautował nim Cenę! Jego rywal, Big Rick Fuller zdołał wykonać unik, po czym przejść do submissionu. To właśnie wtedy do ringu wkroczyła Cherry Payne, która chciała powstrzymać to, ale nie pozwolił jej na to Johnny Fabulous (ojciec Johna Ceny), który złapał ją za włosy, a następnie pocałował! Oboje po chwili opuścili ring, do którego ku zaskoczeniu przyszedł.. Vince McMahon. Ten zaczął pajacować przy nieprzytomnym Johnie Cenie, aż w końcu doszedł do Briana Milonasa i wzniósł jego ręce w geście zwycięstwa. John Cena zaczął wstawać, Vince postanowił go spoliczkować! Po chwili zrobił to po raz drugi, ale pożałował, ponieważ otrzymał przez to FU!!! Milonas zaczął się do niego zbliżać, ale to tylko oznaczało jedno, FU!!! Po chwili spiker ogłosił, że pojedynek zakończył się poprzez dyskwalifikację, więc tytuł nie zmienia właściciela. Mimo tego, Cena wzniósł rękę Fullera w geście triumfu.
Następny
« Poprzedni
Poprzednie
Następny post »

ConversionKonwersja BuźkiBuźki