WWE RAW 20/04/2015: Raport


John Cena jest już w ringu, tuż przed swoim Open Challenge ma coś do powiedzenia. John stwierdził, że w niedziele będzie ekstremalnie na WWE Network. Na żywo na WWE Network, to nie jest o zasadach, to jest o zemście. Widzieliśmy, że Rusev oznacza biznes. Dlaczego nie powinien? Wręczył Rusevowi pierwszą porażkę podczas WrestleManii. The Champ is Here! To jest powód, dla którego na Extreme Rules, normalne zwycięstwo nie wystarczy. Chce zrobić to, co Rusev robi najlepiej i chodzi tutaj o zniszczenie. Dlatego wybrał on Russian Chain Match. Trzeba dotknąć wszystkie cztery narożniki w krótkim odstępie czasowym. Jego planem jest zablokowanie go w łańcuchu, by zrobić to, co nikt nie był w stanie zrobić. Trzeba mieć ducha walki przeciwko niemu. On nigdy się nie podda i będzie walczył po zwycięstwo. W niedzielę, planem Ruseva jest pokonać go bezlitośnie i zatrzymać się przy wszystkich czterech narożnikach, by pas Stanów Zjednoczonych do niego powrócił, aby wielka flaga Rosyjska wisiała w nad ringiem, i to wszystko po to, aby udowodnić, że WrestleMania była fuksem. To jest piekielny plan. Ma tylko jeden problem. Nazywa się on Johnem Ceną. Przez ostatnie 10 lat udowodnił, że jeżeli nie będzie mógł wygrać ze wszystkimi i zostanie powalony, to on wstanie i podniesie się.  Cena powiedział, że ma zamiar pokonać Ruseva, dotknąć wszystkie cztery narożniki i udowodnić, że WrestleMania była oświadczeniem. Mistrz jest tutaj, a tytuł jest symbolem doskonałości i szansy. Rusev będzie miał okazje wsadzić rosyjski łańcuch prosto w swój tyłek. Następnie dodaje, że dzisiaj odbędzie się Open Challenge. John ma wiadomość dla niedocenianych zawodników. Jest skupiony na niedzielę, ale nie ma nastroju, by przegrać. You want some, come get some! Na wyzwanie Ceny odpowiada... Kane!

Walka: United States Championship Match - John Cena vs. Kane

Początek starcia zdecydowanie należał do Kane'a, który po chwili wyrzucił swojego rywala poza ring. Tam nabił go na barierki, a potem wrzucił z powrotem do ringu. Cena zaczął atak, odbił się od lin i otrzymał side slama, pin - 1..2..kick out. Kane wbił się w Cenę trzykrotnie, po czym wykonał irish whipa, którym wbił mistrza całym impetem w narożnik. Lider Cenation wyszedł z ringu, tam ruszył do ataku, lecz został zastopowany potężnym irish whipem w barierki! John po dłuższej chwili wrócił do ringu. Kane zasypał go serią stompów. Podniósł go i wykonał mu suplexa, pin - 1..2..kick out. Rozpoczęły się chanty ''Lets Go Cena, Cena Sucks''. John po jakiejś minucie w końcu zaczął atakować, jednak jedno uderzenie w twarz go zatrzymało. Mamy irish whipa do narożnika, Kane wbija się w niego. Po chwili mamy powtórkę, lecz tym razem atak Kane'a był chybiony. Cena wykonuje proto bomb oraz ''you can't see me'', więcej już nie ma, ponieważ Kane złapał go za szyję, wstał i wykonał mu Chokeslama!!! Pin - 1..2..kick out. Szykowało się na Tombstone Piledrivera, lecz John Cena się wydostaje i wykonuje rywalowi Attitude Adjustment!!! Pin - 1..2..3!!!

Zwycięzca: John Cena

Byron Saxton jest z Johnem Ceną. John mówił o zbliżającym się starciu w niedzielę. Stwierdził, że na Extreme Rules można spodziewać się czegoś niespodziewanego. W niedzielę, mistrz.. w tym momencie Cena został zaatakowany od tyłu przez Ruseva łańcuchem!! To jednak nie koniec, Rusev zadał kopniaka na plecy Johna Ceny, przeszedł do The Accolade, lecz do tego dorzucił także łańcuch wprost na twarz mistrza! Bolesny widok. Po pewnym momencie puścił akcję i odszedł.

Następny
« Poprzedni
Poprzednie
Następny post »

ConversionKonwersja BuźkiBuźki