Feud: John Cena vs. Rob Van Dam (2004)


Rywalizacja Johna Ceny z Robem Van Damem rozpoczęła się spokojniej niż zazwyczaj to bywało, 10 czerwca 2004 roku na SmackDown odbył się Triple Play Challenge, w którym lider Cenation musiał się zmierzyć po kolei z trzema rywalami. Jako pierwszego pokonał Bookera T, w drugim swoim starciu pokonał Roba Van Dama, a w trzecim starciu pokonał Rene Dupree. Po pojedynku wywiązał się brawl między zawodnikami, kiedy w ringu pozostał już John Cena i Rob Van Dam, Kurt Angle ogłosił, że na The Great American Bash dojdzie do Fatal 4-Way Matchu o pas Stanów Zjednoczonych. Po tych słowach, John Cena stanął twarzą w twarz z Robem Van Damem, który go mocno spoliczkował i odszedł!

Tydzień później, John Cena i Rob Van Dam zmierzyli się z Bookerem T i Rene Dupree. Pojedynek zakończył się brakiem rezultatu, ponieważ interweniował Undertaker, który wykonał Johnowi Cenie Tombstone Piledriver. Tuż przed tym pojedynkiem, John Cena został poinformowany, że będzie bronił pasa Stanów Zjednoczonych w pojedynku na eliminacje.

The Great American Bash 2004
Jako pierwszy wyeliminowany został Rob Van Dam, a przyczynił się do tego John Cena. Potem poleciał Rene Dupree po finisherze Bookera T, a na samym końcu zwycięski pinfall zgarnął lider Cenation, który wygrał starcie po wykonaniu FU! (Raport)

W między czasie, pas Stanów Zjednoczonych został odebrany Johnowi Cenie, a uczynił to generalny menadżer SmackDown, Kurt Angle. 29 lipca na SmackDown odbył się pojedynek na eliminacje o miano nowego mistrza Stanów Zjednoczonych, w którym udział wzięli oczywiście John Cena i Rob Van Dam. Lider Cenation został wyeliminowany jako przedostatni, otrzymał od Roba Van Dama Five Star Frog Splasha, a Booker T przeszedł do pinfallu. Chwilę potem swoje oberwał także RVD, tym samym nowym mistrzem został Booker T.

W następnym tygodniu, John Cena zmierzył się z Robem Van Damem, gdzie zwycięzca tego pojedynku zgarniał title shota na pas Stanów Zjednoczonych, który jest w posiadaniu Bookera T. Po dosyć długim pojedynku, John po otrzymaniu superplexa z narożniku wykonał roll up, który dał mu zwycięstwo. Po pojedynku zobaczyliśmy jak John Cena podał rękę swojemu przeciwnikowi.

Dopełnieniem ich pokoju było SmackDown, które odbyło się 12 sierpnia, John Cena wraz z Robem Van Damem i Charlie Haasem pokonali Bookera T, Rene Dupree i Luthera Reignsa w pierwszym historycznym Summer Gam Relay Matchu. Po pojedynku doszło do brawlu, w którym zwycięsko wyszła ekipa Johna Ceny.

Przeczytaj również:
WWE SmackDown 10/06/2004
WWE SmackDown 17/06/2004
WWE The Great American Bash 2004
WWE SmackDown 29/07/2004
WWE SmackDown 05/08/2004
WWE SmackDown 12/08/2004
Następny
« Poprzedni
Poprzednie
Następny post »

ConversionKonwersja BuźkiBuźki