WWE The Great American Bash 2004 - Raport


Walka: Four-Way Elimination Match o United States Championship: John Cena vs. Rob Van Dam vs. Booker T vs. Rene Dupree

Nie było jeszcze gongu, a rywale już na siebie ruszyli! Cena ruszył na Dupree, a RVD na Bookera T. Ci sobie poradzili z rywalami i po chwili ruszyli na samych siebie, jednak tamci się obudzili. Rob Van Dam zdołał wyrzucić Bookera T z ringu, lecz tam już oberwał od swojego rywala. W ringu natomiast Rene Dupree wykonuje Johnowi suplexa, pin - 1..kick out. Francuz nieskutecznie próbował przypiąć swojego rywala, ostatecznie udało mu się wyrzucić mistrz z ringu. Booker T od jakiś dwóch minut przygląda się wszystkiemu poza ringiem, wrzucił Roba Van Dama do ringu. Rene przeszedł do chin locku, lecz jego rywal się wydostał. Mało tego, wykonał swojemu rywalowi Moonsault z odbicia od narożnika, pin - 1..2..kick out. Po chwili także dorzuca Rolling Thunder, pin - 1..2..kick out. John Cena i Booker T nigdzie się nie spieszą, przyglądają się temu, co się dzieje poza ringiem. RVD wyrzucił Dupree katapultą z ringu. Lider Cenation ruszył na Rene Dupree, lecz wtedy Van Dam wykonał niesamowity skok nad trzecią liną! RVD wrzuca Johna do ringu, przechodzi do pinu - 1..2..kick out. Van Dam próbował pokonać Cenę dwoma roll upami, lecz dwa razy otrzymał tylko 2 count. Booker T został wrzucony przez swojego rywala do ringu, Cena powala go skoop slamem, pin - 1..2..kick out. Cena ruszył po Rene Dupree, którego wrzucił do ringu. Tym razem to Booker T walczy z Rene Dupree, a John Cena z Robem Van Damem się przyglądają :). Booker T wykonał swojemu rywalowi spinebuster, RVD dorzucił mu Five Star Frog Splash! Cena wchodził na narożnik, lecz otrzymał potężnego kopniaka od swojego rywala i upadł poza ring! Mamy kolejnego Five Star Frog Splasha, tym razem dla Bookera T! John Cena wraca do ringu i przechodzi do roll upu na Van Damie, pin - 1..2..3!!!

Rob Van Dam wyeliminowany!

Mamy chanty ''Cena, Cena''. Rene Dupree i Booker T zaczęłi ze sobą współpracować, okładali mistrza w narożniku. Booker T wykonał Johnowi suplexa oraz dorzucił knee dropa, to samo wykonał Dupree. Cena inkasuje potężnego kopniaka, pin - 1..2..kick out. Pomiędzy Rene Dupree a Bookerem T doszło do kłótni, wykorzystał to John Cena, który powalił ich podwójnym clotheslinem! Mamy irish whipy do jednego narożnika, Dupree odbija się od Bookera T i inkasuje back body drop! Dla Bookera T ma throwback, a Dupree inkasuje FU!! Cena w tamtym momencie zainkasował scissors kicka! Booker T przeszedł do pinu na Dupree - 1..2..3!!!

Rene Dupree wyeliminowany!

Cena zaczął ataki, lecz został powalony po otrzymaniu łokcia na twarz, pin - 1..2..kick out. Mamy chin locka, John się wydostał po dłuższej chwili, lecz został powalony kolejnym potężnym kopnięciem w głowę! Pin - 1..2..kick out. Mamy teraz arm bar, John się wydostał, ruszył ze swoim momentum. Booker T otrzymał dwa clothesliny, proto bomb oraz ''you can't see me'' z five knuckle shuffle, pin - 1..2..kick out. John szykował się na FU, lecz Booker T zaskoczył go kopnięciem! Po chwili wymierzył mu superkicka. Szykowało się na Scissors kick, lecz John Cena zrobił unik, wyniósł na plecy swojego rywala i wykonał FU!!! Pin - 1..2..3!!!

Zwycięzca: John Cena
Następny
« Poprzedni
Poprzednie
Następny post »

ConversionKonwersja BuźkiBuźki