Feud: John Cena vs. R-Truth (2011)


23 maja 2011 roku na RAW, R-Truth przyszedł do ringu, kiedy znajdował się w nim Jerry Lawler i Bret Hart. Zaczął wspominać ile to dostał title matchy, a było ich zero. Uważał, że to przez to, że nie dbał o małych Jimmych na trybunach. Wziął od Harta okulary i dał to małemu dziecku, myślał, że dobrocią otrzyma title shota, lecz fani nie byli tacy skłonni do tego. Potem chciał załatwić sprawę i zrobić coś z Bretem Hartem, lecz ten odpowiedział mu żeby spróbował szczęścia, dodał także, że R-Truth jest szalony, dlatego nie otrzymał nigdy title shota. Zjawił się ówczesny WWE Champion, John Cena. Lider Cenation stwierdził, że nie wie, kiedy R-Truth stał się szaleńcem, według niego każdy miewa złe dni, ale zawsze powinno się być fajnym. R-Truth był innego zdania i wyznał, że nigdy nie lubił Johna Ceny. Zaczął mówić o jakiejś konspiracji przeciwko niemu. Tego, czego chce to title shota. Przyszła wiadomość od generalnego menadżera RAW, który poinformował R-Trutha, że da mu szanse, jeżeli chce otrzymać title shota to musi pokazać się z dobrej strony w walce drużynowej, w której John Cena i Rey Mysterio zmierzą się z nim oraz CM Punkiem. Na dodatek sędzią specjalnym będzie Bret Hart! Walkę oczywiście wygrali face'owie, Meksykanin odliczył Brooksa po wykonaniu springboard leg dropa.

W następnym tygodniu doszło do ich kolejnej konfrontacji słownej, tym razem R-Truth miał obsesję na punkcie towaru, który znajdował się w sklepiku WWE, gdzie był koszulki Johna Ceny czy też Randy'ego Ortona. Miał pretensje, że nie ma tam nic jego, potem przeniósł się na ring, gdzie był wkurzony. Pojawił się John Cena, który zaczął bronić swoich fanów, nazwał ich najlepszymi na świecie. Ostateczenie przyszła wiadomość od anonimowego menadżera RAW, który ustalił pojedynek Johna Ceny z R-Truthem jeszcze tego samego wieczoru. Sam pojedynek zakończył się poprzez wyliczenie poza ringowe, dlatego zwycięstwo przypadło R-Truthowi. Po pojedynku, R-Truth przeszedł w trybuny, gdzie wziął picie od dorosłego fana Johna Ceny z dzieckiem, napił się i oblał nim go! Chwilę potem zjawił się tam John Cena, który przeprosił za zachowanie R-Trutha.

6 czerwca na RAW, dowiedzieliśmy się, że R-Truth w końcu otrzymał swojego title shota na pas WWE. Anonimowy generalny menadżer RAW ogłosił walkę drużynową, w której John Cena i Alex Riley zmierzą się z R-Truthem i The Mizem, a na dodatek, Stone Cold Steve Austin będzie sędzią specjalnym tego pojedynku. Starcie zostało wygrane przez Cenę i Rileya, swoje w tej walce miał SCSA, który wykonał Mizowi Stunnera. Wszystko zakończyło się po Attitude Adjustment dla byłego WWE Championa. Po walce przyszła wiadomość od anonimowego menadżera RAW, którą przeczytał Michael Cole. Rezultat walki został zmieniony, ponieważ Stone Cold przekroczył swoje uprawnienia jako sędzia. Potem Michael Cole został wrzucony do ringu przez Stone Colda, został oblany piwem, otrzymał Stunnera oraz na koniec Attitude Adjustment od Johna Ceny!

Na ostatnim RAW przed galą Capitol Punishment, John Cena zmierzył się w walce wieczoru z CM Punkiem. W trakcie tego starcia przyszedł R-Truth, który odwrócił uwagę lidera Cenation, sytuacje wykorzystał Brooks, który wymierzył WWE Championowi GTS i odniósł zwycięstwo. Po walce do ringu wszedł pretendent, który uderzył Johna butelką wody, chwilę potem wymierzył mu Shut Up, zabrał ze sobą pas WWE i odszedł na zaplecze!

Capitol Punishment 2011
Sam pojedynek nie był długi, przez spory okres czasu przeważał R-Truth. W pewnym momencie postanowił wyjść sobie z ringu, zabrać dziecku czapkę i picie, którym chwilę potem został oblany. John Cena to wykorzystał wrzucił go do ringu i wykonał zwycięskie Attitude Adjustment! (Raport)

Noc później odbył się six-man tag team match, w którym John Cena, Randy Orton oraz Alex Riley pokonali R-Trutha, The Miza oraz Christiana. Pod koniec starcia, Christian otrzymał RKO od Ortona, a John Cena zapiął STF, po którym Kapitan Charyzma się poddał.

W kolejnym tygodniu byliśmy świadkami Tables Matchu pomiędzy Johnem Ceną, a R-Truthem. W trakcie pojedynku przyszedł CM Punk, który wziął sobie mikrofon i udał się na rampę. To odwróciło uwagę Johna Ceny, który otrzymał speara od R-Trutha na stół, który znajdował się w narożniku, tym samym przegrał ten pojedynek! Chwilę później CM Punk wygłosił dobrze nam znany pipe bomb, ale o tym już wkrótce.
Następny
« Poprzedni
Poprzednie
Następny post »

ConversionKonwersja BuźkiBuźki