WWE RAW 30/05/2011 - Raport


RAW rozpoczęliśmy od R-Trutha, który niszczył na zapleczu wszystko co związane było z Johnem Ceną. Mówił coś przy tym, jednak nie było w ogóle głosu, po chwili nawet wyskoczył ekran, że są problemy techniczne. W końcu Truth zjawił się między publicznością, gdzie gada o konspiracji, dodając że little Jimmy powinni się zamknąć. Długo nie było trzeba czekać, albowiem do ringu przyszedł mistrz WWE - John Cena. Ten stwierdza na wstępie, że R-Truth ma jakieś urojenia. On jednak twierdzi, że od momentu, kiedy nie tańczy i nie śpiewa to nikt go nie lubi. A winowajcą jest John Cena. Po obrażaniu publiczności i ich przymykaniu, Cena powiedział, że to nie są little Jimmy, to najlepsi fani na świecie. Natomiast R-Truth powinien zostać zapakowany w kaftan bezpieczeństwa. Zastanawia się także, dlaczego R-Truth jest na niego zły. Ale powtórzy to, co tydzień temu, jeśli chce z nim walki, niech będzie. Mamy maila od generalnego menadżera RAW, który ustala walkę oficjalnie. Na koniec zażartował sobie z R-Trutha, że little Jimmy nie będą obecni przy ringu. Wściekły Truth ostrzegł Cenę, po czym wyszedł z ringu.
---
Walka: John Cena vs. R-Truth

Mamy zwarcie, Truth przeszedł do headlocka, lecz Cena sprytnie się wydostał, po czym powalił rywala. Ten ucieka z ringu. Przez chwilę pokłócił się z fanami aż wrócił do ringu. O dziwo zaskoczył Cenę atakami, jednak Cena skontrował irish whipa do narożnika, po którym wykonał bulldoga. Truth znowu poza ringiem. Sędzia go wylicza, a ten nadal się kłóci z fanami. W końcu powraca do ringu. Mamy chanty ''Lets Go Cena, Cena Sucks''. Przy kopnięciu Trutha, Cena łapie jego nogi, następnie dorzuca potężny clothesline. Mamy proto bomb oraz ''you can't see me'' z five knuckle shuffle. Truth znowu poza ringiem. Gdy wraca, wpada prawie pod Attitude Adjustment, jednak sprytnie się wydostaje i ucieka po raz kolejny z ringu. Potem ruszaw publiczność, a Cena za nim! Truth zaskoczył go ciosem w twarz, po czym wraca do ringu. Sędzia wylicza Cenę!!!

Zwycięzca: R-Truth via count-out

Po walce, R-Truth poszedł w publiczność do ludzi, których wcześniej zaczepił. Wziął od dziecka picie, napił się, po czym polał nim ojca!!! Cena rusza do niego, lecz ten ucieka na zaplecze! Lider Cenation wyciera następnie twarz ojca, po czym pociesza go i jego syna. I tak kończymy ten epizod RAW!

Następny
« Poprzedni
Poprzednie
Następny post »

ConversionKonwersja BuźkiBuźki