Feud: John Cena vs. Kenzo Suzuki (2005)


Ta rywalizacja rozpoczęła się 6 stycznia 2005 roku na SmackDown, kiedy to doszło do Battle Rapu pomiędzy nimi. Chyba każdy się domyśla, że łatwe zwycięstwo przydało Johnowi Cenie, który zdecydowanie zniszczył Kenzo Suzukiego swoimi punchami. Troszkę później, Kenzo Suzuki zaatakował Johna Cenę, lecz wiele tym nie zdziałał, ponieważ to mistrz Stanów Zjednoczonych był górą w tej konfrontacji fizycznej.

W następnym tygodniu czekała nas walka o pas Stanów Zjednoczonych, w której to John Cena w bardzo krótkim pojedynku pokonał Kenzo Suzukiego po wykonaniu na nim FU. Tuż przed pojedynkiem, lider Cenation wygłosił promo, które jakby nie patrzeć, było dłuższe niż sama walka.

Kolejny epizod SmackDown przyniósł nam walkę Johna Ceny z Rene Dupree, zwycięzca zgarniał miejsce w Royal Rumble Matchu. John Cena wygrał to starcie po wykonaniu na francuzie FU. Od razu po walce pojawił się Kenzo Suzuki, który powalił Johna Cenę potężnym big bootem! Japończyk do tego dorzucił serię kopniaków w narożników, by na sam koniec dorzucić własnego finishera.

27 stycznia doszło do ich ostatniej konfrontacji, John Cena zmierzył się z Kenzo Suzukim w pojedynku, gdzie na szali ponownie znalazł się pas Stanów Zjednoczonych. Wygrana oczywiście przypadła Johnowi Cenie, który miał sporo ubawu z tego starcia. Lider Cenation zakończył to po swoim momentum, a na sam koniec dorzucił zwycięskie FU. Tym samym obronił pas Stanów Zjednoczonych i wyszedł górą w tej krótkiej rywalizacji.

Przeczytaj również:
WWE SmackDown 06/01/2005
WWE SmackDown 13/01/2005
WWE SmackDown 20/01/2005
WWE SmackDown 27/01/2005
Następny
« Poprzedni
Poprzednie
Następny post »

ConversionKonwersja BuźkiBuźki