WWE RAW 12/01/2015: Raport


John Cena przebywa do ringu, chwilę później mówi, że to dobrze powrócić do miasta, które gościło WrestleManię. Bourbon Street to wszystko, co ma, dobrą zabawę i wielki hałas. To nie jest tak jak w zeszłym tygodniu, chociaż The Authority powróciło do władzy. John mówi, że nie może uwierzyć, że pracuje dla dwóch osób, którzy nie dostali swojej pracy przez ciężką pracę.  Triple H jest 13-krotnym WWE Championem i automatycznie Hall of Famer będzie zapamiętany jako tylko socjopatę, którego zadaniem jest niszczyć każdemu życie. W zeszłym tygodniu, zwolnili Rybacka, Ericka Rowana i Dolpha Zigglera. Może The Authority dzisiaj posłucha. John pyta się ludzi, czy lubią Dolpha Zigglera. Pyta także czy któryś z nich zasłużył na zwolnienie. Pyta czy chcą zobaczyć trójkę zawodników z powrotem na dzisiejszym RAW. John mówi The Authority, że Nowy Orlean przemawia.  Mówi każdemu, że mają głos. On chce, aby każdy w social mediach używali hashtagu ''Authority Sucks''. Jeśli nie widzą Cię lub nie słyszą, są głusi, ślepi oraz głupi. Następnie mówi, że ma plan B. Na Royal Rumble zmierzy się z Brockiem Lesnarem i Sethem Rollinsem. Mówi, że wygra ten pojedynek. Ma zamiar wyjśc jako WWE Champion. Gdy Royal Rumble się zakończy, będzie stał dumny w ringu mówiąc THE CHAMP IS HERE.. Będzie to moment gdy będzie mówił ''you can't see me''.

Ma zamiar wziąc to mistrzostwo i powrócic do domu. On będzie czekał na The Authority do czasu, kiedy oni przywrócą ich pracę, albo najważniejsza rzecz w tej federacji będzie znajdowała się z nim w domu. Co zrobią z wizerunkiem i reputacją firmy? Co jeśli najważniejszy pas nie pojawi się na WrestleManii? Speech przerywa nadejście Triple H'a i Stephanie McMahon!

Hunter mówi, że spodziewał się więcej od Johna. Zabierze swoje jaja i pójdzie do domu? Znał konsekwencje i postanowienie. Mówi, że John zaproponował bunt, jednak ten kto poparł to, został zwolniony. John przekonał tych ludzi, aby zrobili cokolwiek. Wiedzieli, że stracą prace. Wtedy wygrali, a The Authority straciło władzę. Czy oni wyszli jęczec i płakac? Nie, trzymali głowy wyprostowane i odeszli. Oni znalezli sposób na powrót. The Authority zawsze wygrywa. Seth Rollins wykorzystał słabośc Johna Ceny. Na koniec dnia, jesteś samolubny. Zawsze jest coś w tym, że John Cena jest gwiazdą show. Nawet wtedy, kiedy trzeba było zachowac postawę ''bohatera'', by uratowac Edge'a i przywrócic The Authority kosztem zawodników, którzy stali po jego stronie. Hunter dodaje, że jest bohaterem w jego książkach. Stephanie się pyta, kto teraz powinien byc wybuczany.

Triple H mówi, że znowu Johnowi szanse, aby stał się bohaterem. Nie chcieli zwolnic ich w zeszłym tygodniu. Oni mają swoje obietnice. Pyta się, czy wszyscy chcą zobaczyc z powrotem Dolpha Zigglera, Rybacka i Ericka Rowana. Jak bardzo chce ich John z powrotem? Wszystko co musi dzisiaj zrobic, aby przywrócic im pracę, musi wygrac dzisiejsze swoje starcie. John pyta się ilu jest tych zawodników. Hunter powtórzył, że jeśli wygra, to przywróci swoim kolegom pracę, jednak gdy przegra, zniszczy im życie. Będzie to pojedynek jeden na jednego. John Cena kontra człowiek, który przywrócił jego pracę z powrotem, Seth Rollins! Ponieważ, że starcie jest wielkie, będzie to Lumberjack Match, by pojedynek nie wymknął się z pod kontroli. Przywołuje drwali, ponieważ ten pojedynek odbędzie się właśnie teraz!

Walka: John Cena vs. Seth Rollins - Lumberjack Match

Mamy gong, obaj rozpoczynają spokojnie, Cena przechodzi do headlocku, po chwili schodzi na matę, jednak Rollins wstaje, Cena w pewnym momencie wyszedł z ringu, uderzył Bad News Barretta i wrócił do ringu, od tamtego momentu jest w defensywie. Cena ruszył z atakiem, wykonał irish whip do narożnika, dorzucił do tego bulldoga. Lider Cenation chciał wyrzucić rywala z ringu, jednak to on wyleciał! Gwiazdy WWE rzuciły się z atakiem na Johna, po chwili wrzucili go do ringu. Cena ponownie ruszył z atakiem, odbił się od lin i wywalił Setha Rollinsa clotheslinem poza ring, jednak drwale go nie atakują! Czas na reklamy..

Wracamy po przerwie, Rollins wciąż przeważa w pojedynku. Rozpoczęły się wzajemne ataki, John Cena ruszył ze swoim momentum pod finisher, wykonał dwa shoulderblocki i proto bomb. Szykowało się five knuckle shuffle, tak też się stało. Do tego mamy Attitude Adjustment!!

 Rollins uciekł z ringu, wmieszał się w przeróżnych zawodników, dlatego też John Cena wszedł na narożnik i skoczył na nich!!!

 Wracamy do ringu, pin - 1..2..kick out. Rollins zaskoczył Johna roll upem - 1..2..kick out. Potężny superkick dla Johna Ceny! Pin - 1..2..kick out! Akcja przenosi się na narożnik, tam lepszą pozycje wypracował sobie Seth Rollins, który ostatecznie wykonał Johnowi powerbomb na narożnik! Pin - 1..2..kick out! Seth jest wkurzony, a Cena zaskakuje go spinebusterem! Pin - 1..2..kick out! Mamy wymianę ciosów, Cena wykonuje Attitude Adjustment, jednak Seth staje na nogach! John zainkasował Asai DDT, pin - 1..2..kick out. John Cena zaskakuje Setha Rollinsa kolejnym Attitude Adjustment!!! Pin - 1..2..ochroniarze Rollinsa wyciągają Johna z ringu!

 Gwiazdy WWE ruszają z atakiem, ostatecznie Cesaro wykonał King Swing na barierkę!!! Mamy powrót do ringu, Cena kontruje Black Out na STF! Seth wydostał się po tym, jak pomógł mu Kane! John został odepchnięty kopnięciem, następnie z ringu wyciągnął go Big Show, który wykonał mu KO Punch!!! Lider Cenation zostaje wrzucony z powrotem do ringu, pin - 1..2..3!!!

Zwycięzca: Seth Rollins
----
Czas więc na podpisywanie kontraktu na walkę o pas WWE World Heavyweight Championship. Stephanie McMahon jest wraz z Triple H'em w ringu. Tuż przed rozpoczęciem przypomina nam, że Royal Rumble będzie można obejrzeć na WWE Network. Pierwszym zawodnikiem jest człowiek, który odpowiedzialny jest za to, że John Cena przywrócił The Authority, Seth Rollins! Tak też się dzieje, przychodzi ze swoimi ochroniarzami. Triple H wprowadził człowieka, który byl użyty przez Setha Rollinsa, człowiek, który może znajdzie sposób na The Authority, ale nie dal swoich przyjaciół. Mr. Hustle, Loyalty and Broken Promises, John Cena! Stephanie wprowadziła na sam koniec Brocka Lesnara, który przyszedł wraz z Paulem Heymanem.

 Rozpoczął Paul Heyman, który powiedział, że Seth Rollins miał plan przywrócenia The Authority, który został zatwierdzony przez niego samego. Tym samym pokazuje to, że jest on potrzebny The Authority. To, co było potrzebne Johnowi Cenie, było złe dla niego. To, co jest złe dla Johna Ceny, jest dobre dla Brocka Lesnara. A to, co jest dobre dla Brocka Lesnara, jest najlepsze dla biznesu. Seth Rollins mówi, że docenia Paula. Ten natomiast powiedział, że nie wszystko zostało wykonane. Mówi, że Mr. Rollins oraz jego klient Brock Lesnar pokonali wszystko na swojej drodze. To nic, że obaj spotkają się na swojej drodze podczas Royal Rumble. To koniec jego wypowiedzi.

 Seth pyta się Go, czy jest zdenerwowany tym, że będzie to triple threat match. Paul mówi, że jest zdenerwowany, ponieważ triple threat match, gdzie panujący, broniący, niekwestionowany mistrz nie musi zostać przypięty lub zostac poddany, by utracić tytuł. Seth Rollins mówi, że nie skończył, kiedy wtrącił mu się Heyman. On nie ma jeszcze listy osiągniec, którą ma Brock. Brock nie posiada swojej listy osiągnięć. Zbudował The Shield, zniszczył The Shield. Jest Mr. Money in the Bank. On sam przywrócił The Authority. Pokonał Johna Cenę, by utrzymac Dolpha Zigglera, Rybacka i Ericka Rowana zwolnionych. Czy będzie to plan A lub plan B, wyjdzie z Royal Rumble jako World Champion.

Brock mówi do Mr. Curb Stomp, że złamał streak Undertakera. On pokonał Triple H'a i Johna Cenę, jego też może pokonać. John mówi Brockowi, że nie musi zostać przypięty aby stracić tytuł, ale on go przypinuje. On skopie tyłek Rollinsa, a potem Lesnara! John Cena podpisał kontrakt. Chwilę po nim zrobił to Brock Lesnar. Seth mówi, że brzmi to jak wielki plan, jednak jest jeden rażący błąd. Twoje plany nie wyszły twoją myślą. Twój pierwszy plan zakładał utrzymanie The Authority. Potem miał plan przywrócic Dolpha Zigglera, jednak został przypięty, czym samym upewnił wszystkich, że tak się nie stanie. Na Royal Rumble będzie to trzecie.

Cena biegnie na Rollinsa w narożnik, Lesnar natomiast miał dla niego german suplexa, to samo dla Rollinsa!! Cena następnie zdołał wynieść go na barki wykonując mu Attitude Adjustment na stół!!! Rollins się obudził, zadał Johowi kopnięcie, a potem dorzucił Black Out!!! Chwilę potem patrzy na Lesnara... on także otrzymuje Black Out!!!

Następny
« Poprzedni
Poprzednie
Następny post »

1 komentarze:

Kliknij tutaj komentarze
Piter364
Jakub
13 stycznia 2015 17:42 ×

Segmenty z udzialkem Johna Ceny na tym Raw byly bardzo dobre. Niestety walka z Sethem byla przewidywalna i chyba kazdy spodziewal sie ataku ze strony Big Showa. Podpisanie kontraktu zakonczone Brawlem z ktorego zwyciesko wyszedl Seth Rollins. Mialem wrazenie ze Lesnar zostal przedstwiony w tym Brawlu jako ten najslabszy. Ogolnie Raw calkiem dobre

Piter364
Odpowiedz
avatar

ConversionKonwersja BuźkiBuźki