Artykuł: Potencjalny rywal Johna Ceny na WrestleManii 31


Już jutro czeka nas gala Royal Rumble, na której dojdzie do wielkiego starcia pomiędzy Johnem Ceną, Sethem Rollinsem a Brockiem Lesnarem w triple threat matchu o pas WWE World Heavyweight Championship. Wtedy też rozpocznie się wielka droga do WrestleManii 31, która przyniesie nam mnóstwo ciekawych rywalizacji oraz walk. W dzisiejszym artykule przyjrzę się zawodnikom, którzy mają wielkie szansy, aby zmierzyć się z Johnem Ceną podczas tego PPV. Kolejność będzie oczywiście przypadkowa, podane propozycje są także moje.

1# Rusev

Już od bardzo dawna mówiło się, że John Cena zmierzy się z Rusevem na WrestleManii 31, gdzie lider Cenation ma jako pierwszy Amerykanin obronić swój naród przed reprezentantem Rosji. Smaczek temu wszystkiemu może dawać fakt, że Rusev jeszcze nigdy czysto nie przegrał od swojego debiutu w głównym rosterze, to by jasno wskazywało, że John Cena wygra, prawdopodobnie także poprzez poddanie, to pokazałoby, że Stany Zjednoczone zwyciężyłyby pierwszy raz, na dodatek w świetnym stylu. Na ten moment może być to wątpliwe, bo Rusev posiada pas Stanów Zjednoczonych. Jakoś po prostu nie widzi mi się, że John rywalizowałby o ten pas, zwłaszcza na WrestleManii, mimo wszystko byłaby to jakaś nowość. Wiele mówi się o ataku Ruseva na Johna Cenę podczas Royal Rumble, jutro się przekonamy.

2# Roman Reigns

Sposób na ten pojedynek jest nadzwyczajnie prosty, John Cena wygrywa na Royal Rumble pas WWE World Heavyweight Championship, a Roman Reigns zostaje zwycięzcą Royal Rumble Matchu. Tak tworzy nam się pojedynek podczas WrestleManii 31, byłaby to rywalizacja face vs. face. Mimo wszystko wydaje mi się to trochę nierealne, bo WWE na siłę stawia Reignsa na topowego zawodnika, który ma zmierzyć się z Brockiem Lesnarem, którego na dodatek ma pokonać na tak ważnej gali w roku, dla mnie to zbyt wcześnie dla niego, zwłaszcza, że jest on w ogóle nie gotowy, by być taką postacią w federacji, jego ring skill oraz mic skill mówią wszystko.

3# Hulk Hogan

Ta walka jest jeszcze bardziej nierealna niż starcie Johna Ceny z Romanem Reignsem. Jedynym powodem, dla którego umieściłem kandydaturę Hulkstera jest fakt, że sam domaga się tego pojedynku od bardzo długiego czasu. Widowiska by wielkiego nie było, to na pewno, jednak byłoby to coś niesamowitego ze względu na dwie mega wielkie ikony swoich pokoleń, coś w stylu jak ostatnio w rywalizacji Johna Ceny z The Rockiem. Do walki niemal na pewno nie dojdzie, ponieważ Hulk Hogan zapewne nie otrzymałby nawet pozwolenia od lekarzy na czynny udział w pojedynku. Wiadomo, że zwycięzcął musiałby zostać John Cena, bo Hulkowi to zwycięstwo i tak by nic nie dało przecież.

4# Dean Ambrose

Dlaczego go tutaj umieściłem? To proste, podobno WWE planuje, aby Dean Ambrose przeszedł heel turn, to byłaby doskonała okazja do tej rywalizacji. Bądźmy szczerzy, walka na mikrofonie pomiędzy Johnem Ceną a Deanem Ambrosem jest genialna. Obaj ze sobą rywalizowali przez krótki czas jako face'owie, bo ubiegali się o dorwanie Setha Rollinsa, ale mimo wszystko ładnie to wyszło. Ja bym chętnie zobaczył ich rywalizacje, ale taką prawdziwą, face vs. heel. Pomarzyć można, jednak prędzej czy później dojdzie do takowej rywalizacji.


5# Sheamus

Sheamus. Zawodnik, który ma powrócić na okres drogi do WrestleManii 31, na dodatek jego powrót ma liczyć się z tym, że będzie heelem. To też otwiera możliwość rywalizacji Johna Ceny z Celtyckim Wojownikiem. Ostatnio ze sobą rywalizowali w 2010 roku, ich feud nie był zły. Chyba każdy pamięta zwycięstwo Sheamusa w Tables Matchu z Johnem Ceną o pas WWE w 2009 roku podczas gali TLC. Wygrał ten pas po kilku tygodniach od debiutu. Teraz niekoniecznie mogłaby to być rywalizacji z pasem na szali, taka zwyczajna rywalizacja jaką John prowadził na przykład z Brayem Wyattem w tamtym roku.

To była moja ostatnia kandydatura, mógłbym podać jeszcze innych zawodników, jednak myślę, że oni nie są w ogóle brani pod uwagę. Moje inne propozycje to Dolph Ziggler, Bad News Barrett, Damien Sandow czy też Cesaro. Jaki tak naprawdę rywal wyniknie dla Johna Ceny, nie wiem, przekonamy się już wkrótce, być może już po gali Royal Rumble. Podzielcie się swoimi opiniami na ten temat.
Następny
« Poprzedni
Poprzednie
Następny post »

2 komentarze

Kliknij tutaj komentarze
Roman Reigns
Jakub
24 stycznia 2015 16:21 ×

Bardzo dobry artykuł :)

Odpowiedz
avatar
24 stycznia 2015 19:25 ×

Moim zdaniem rywalem Johna Ceny na WMce będzie Rusev gdyż rola obrońcy Ameryki idealnie pasuje do Lidera Cenation.

Odpowiedz
avatar

ConversionKonwersja BuźkiBuźki