Feud: John Cena vs. Mark Henry (2013)


17 czerwca 2013 roku na RAW, Mark Henry przyszedł do ringu, kiedy to John Cena skończył swój speech. Henry wykonał wzruszającą przemowę, w której to nazwał Johna najlepszym mistrzem WWE w historii, dodał również, że kończy także karierę. John podał pas WWE Markowi Henry'emu, ten mu go oddał, ponieważ powiedział, że na ten pas trzeba sobie zasłużyc. Cena następnie wzniósł rękę Marka do góry, obaj następnie się przytulili, jednak Henry zrobił coś szokującego, wykonał Johnowi World Strongest Slam! Chwilę później na zapleczu, Mark Henry w wywiadzie przeprowadzanym przez Renee Young, powiedział że rzuca Johnowi wyzwanie na pojedynek!

Tydzień później wiele się nie działo, ponieważ Cena wygłosił tylko swoją mowę, zapewnił że na Money in the Bank skopie Markowi dupę.

1 lipca na RAW, John Cena zmierzył się z Alberto Del Rio. Długie starcie zostało wygrane przez Johna Cenę, ponieważ Meksykanin został przestraszony przez Dolpha Zigglera. Pod koniec tego starcia przyszedł Mark Henry, który po walce wszedł do ringu z pasem WWE. Najsilniejszy człowiek na świecie chwilę spoglądał na ten pas, następnie rzucił go na matę, Cena chciał wziąc ten pas, lecz wtedy Henry go takim odruchem przestraszył. John był lekko podenerwowany, a Mark opuścił ring z wielkim uśmiechem na twarzy.

Kolejny tydzień przynosi nam ostatnią konfrontacje pomiędzy Johnem Ceną, a Markiem Henrym. W trakcie tego segmentu, Cena narysował białą linie na środku ringu, powiedział Markowi, że jeśli przekroczy białą linę, to gala Money in the Bank rozpocznie się właśnie w tym momencie, John został zaskoczony przez swojego rywala, który wymierzył mu World Strongest Slam, po raz kolejny zresztą.

Money in the Bank 2013
Starcie, które odbywało się na zasadzie, silniejszy przeważa, tak też było przez połowę walki, Cena nie był w stanie wykonac Attitude Adjustment, ponieważ Mark Henry wydawał się dla niego zbyt ciężki. Ostatecznie walkę wygrał poprzez STF, Mark tylko był w stanie odklepac. (Raport)

Przeczytaj również:
WWE RAW 17/06/2013
WWE RAW 24/06/2013
WWE RAW 01/07/2013
WWE RAW 08/07/2013
WWE Money in the Bank 2013
Następny
« Poprzedni
Poprzednie
Następny post »

ConversionKonwersja BuźkiBuźki