Feud: John Cena vs. Rikishi (2002)


Ich rywalizacja rozpoczęła się 7 listopada 2002 roku, kiedy to John Cena stanął na przeciw Rikishiemu. Chwilę wcześniej odbył się segment pomiędzy tymi dwoma zawodnikami, którzy rapowali. Po dłuższym pojedynku zwycięzcą został Rikishi.

14 listopada, John Cena wraz z Mattem Hardym pokonał Rikishiego oraz Taijriego. Tydzień później doszło do drugiego pojedynku pomiędzy Johnem Ceną a Rikishim, pojedynek ponownie został wygrany przez tego drugiego. Po pojedynku, Rikishi został zaatakowany przez Bulla Buchannana, który oficjalnie dołączył do Johna Ceny.

Dwa tygodnie później odbył się kolejny segment pomiędzy nimi, doszło do pierwszego w historii pojedynku na rapowanie, starcie według mnie zostało bardziej wygrane przez Johna Cenę, lecz fani wspierali oczywiście Rikishiego, który był wtedy babyfacem. W trakcie ich pojedynku doszło do brawlu między Johnem Ceną, B2 a Tazzem i Rikishim, lepiej wyszli z tego ci pierwsi.

12 grudnia, John Cena interweniował w pojedynku B2 z Rikishim, znokautował tego drugiego swoim łańcuchem, przez to przegrał pojedynek. W następnym tygodniu, John Cena pokonał Chucka Palumbo, po pojedynku pojawił się Rikishi, który postraszył Johna oraz B2. Na koniec 2002 roku, Cena chciał pomóc swojemu koledze w wygraniu z Rikishim, lecz ten i tak odniósł na koniec porażkę.

2 stycznia 2002 roku dochodzi do ich ostatniego pojedynku w tej rywalizacji, John Cena pokonuje dzięki małemu zamieszaniu Rikishiego, wychodząc tym samym górą w tym feudzie. Tydzień wcześniej rozpoczął konflikt z bracmi Guerrero.

Przeczytaj raporty:
Następny
« Poprzedni
Poprzednie
Następny post »

ConversionKonwersja BuźkiBuźki