WWE Smackdown 20/12/2013: Raport

Początkowy Segment:
Smackdown otwiera Randy Orton. Randall mówi o tym jak potwierdził swoje panowanie na TLC, stając się pierwszym WWE World Heavyweight Championem. Randy dodał że Urząd nie zrobił nic aby uczcić jego osiągnięcie, dał mu tylko walkę z niezasługującym na to trollem. Na arenie pojawia się John Cena, który mówi że Randy łatwo wyszedł ze starcia na ostatnim Raw. Na arenie pojawia się także Daniel Bryan, który mówi że Orton boi się mu dać rewanżu bo ob jest lepszy niż Randy. Danielson powiedział że jeśli John Cena zdobędzie pas to będzie miał szansę na uczciwą walkę o tytuł. Randall mówi że są idiotami i że tak się nigdy nie stanie. Po chwili na arenie pojawiło się The Shield, które zaatakowało Cene oraz Bryana z pomocą przyszedł im CM Punk.Następnie weszła Vickie Guerrero i ogłosiła że The Authority ustaliło pojedynek John Cena, Daniel Bryan & CM Punk vs. The Shield.
Przed Main Eventem gali zobaczyliśmy jak na backstage The Wyatt Family atakuje Daniela Bryana, tak więc starcie w walce wieczoru będzie dwóch na trzech.

Main Event:3 on 2 Handicap Match : John Cena & CM Punk vs. The Shield(Seth Rollins, Roman Reigns, Dean Ambrose)


Starcie zaczynają Dean i Punk , zwarcie Savior zapina headlocka a po chwili zaczyna obijanie klatki. Zmiana z Ceną Double Irish Whip, po czym Drop Kick od Ceny-Pin 1. Mamy Irish Whip i Buldog, Zmiana z Punkiem i Double Suplex. Phil wykonuje Scoop Slam, wchodzi na narożnik i wykonuje Flying Elbow-Pin..2 count. Po przerwie widzimy jak Reigns kontruje Irish Whip Ceny. Zmiana z Sethem ten częstuje rywala ciosami oraz kopnięciami. Zmiana z Deanem, cios w brzuch po czym podduszanie na linach. Błyskawiczny Elbow Drop daje 2 county. Widzimy headlock..po chwili Lider Cenation kontruje wykonuje Back Suplex. Dean zmienia się z Romanem. Reigns obija Cene punchami, po chwili wykonuje mocny jumping punch. Zmiana z Rollinsem. Mamy Splash w narożniku dający 2 county. Próba ponownego Splasha tym razem Seth nie trafia. Zmiana wchodzi Ambrose wyprowadza puncha, oparł Cena na linach rozpędził się i wyprowadził Drop Kicka-Pin..2 county. Kolejna zmiana w teamie Tarczy, tym razem wchodzi Seth. Cios w plecy, po czym utrzymywanie, Cena szedł do zmiany kiedy byli blisko Seth powalił Punka, ten natychmiast wszedł chciał zaatakować Rollinsa jednak uniemożliwił mu to sędzia. Seth ma Cene w narożniku wyprowadza punche. Po chwili Mr.P próbował AA, Seth się wydostał i wykonał Enzuigiri. Rollins ma Cene na narożniku, osłabia go, próba Super Plexa, John blokuje. Wyprowadza headbutty, Seth spada zmienia się z Ambrosem, John częstuje go kopniakiem po czym wykonuje Tornado DDT. Mamy zmiany, hot Tag w drużynie faceów, Punk chciał wykonać Springboard Clothesline Sethowi, ale nie trafił, za to wyprowadza dwa kopnięcia Irish Whip i Drop Kick ! Brooks atakuje z dwóch rąk, pozbył się z ringu Tag Partnera Setha. Mamy Irish Whip, Rollins zatrzymuje się na linach a Punk częstuje go High Knee. Seth wypadł po za ring a Punk wyprowadził mu Suicide Dive ! Wracają do ringu tam mamy Springboard Clothesline od Brooksa. Mr.Best In The World wykonuje High Knee, clothesline wchodzi na narożnik i Flying Elbow. Sygnalizacja G.T.S. wyniesienie, ale do ringu wbiega Ambrose, który zostaje złapany pod Neckbreaker, do tego doszedł jeszcze Seth który otrzymuje DDT. Świetna kombinacja !-Pin 1,2 Przerywa Roman. Punk wdał się z nim w bójkę a po chwili inni podopieczni tarczy zaczęli atakować i mamy DQ.


Punka stara się bronić Cena wyprowadził Romanowi Clothesline po za ring po czym wbił w barierki. Lider Cenation wrócił do ringu i wziął się za dwóch pozostałych, po chwili Punk także odzyskał przewagę i w narożnikach obijali rywali. John się odwrócił a tam Roman Reigns atakuje go Spearem ! Phil ruszył na Romana ale od razu dołączył do nich Dean. Cała Tarcza zaczęła obijać Brooksa, po chwili wyrzucili go z ringu. The Shield bierze Johna Cene i wykonuje Triple Power Bomb!. Tarcza triumfuje a do ringu wbiega jeszcze Punk, który zostaje obity. Tarcz rozprawiła się z wszystkimi..ale co to ? Muzyka Big E Langstona ! Mistrz IC wbiega do ringu i pozbywa się całej tarczy z ringu !. Po chwili do ringu wchodzi Roman Reigns, jednak po chwili namysłu wraca do drużyny po za ringiem. Tak kończymy Smackdown.


Następny
« Poprzedni
Poprzednie
Następny post »

ConversionKonwersja BuźkiBuźki