Podróż Johna Ceny po Hell in a Cell


Już za niedługo Hell in a Cell, a my chcemy wam przedstawić podróż Johna Ceny po tej gali. Serdecznie zapraszamy :))


Hell In a Cell 2009 
John na tej gali posiadał pas WWE. Walczył z Randym Ortonem a walka była Hell In a Cell Matchem. Starcie wygrał właśnie Żmija po Running Punt Kicku. Warto dodać że Viper „odklepał” w tym starciu po STF jednak sędzia leżał i tego nie widział.. (RAPORT)
Hell In A Cell 2010 
W roku 2010 John walczył z Wadem Barrettem, który był wówczas liderem dominującej grupy w WWE „Nexus”. Stawka pojedynku była bardzo wysoka, otóż jeśli John przegra musi dołączyć do grupy i właśnie tak się stało. Warto dodać że Barrett nie wygrał pojedynku czysto, otóż Mr.Cenation utrzymywał Wade’a w STF a nagle do ringu chciał wbiec Michael McGillicutty(Curtis Axel), odwróciło to uwagę sędziego co wykorzystał Husky Harris (Bray Wyatt) uderzył Cene metalową rurką a Barrett tylko przypiął. (RAPORT)

 Hell In a Cell 2011 
Lider Cenation na tej gali był w posiadaniu pasa WWE. Walczył wówczas z CM Punkiem oraz Alberto Del Rio, warto dodać że walka była Hell In a Cell Matchem. Johnowi się dobrze układało w starciu, zapiął STF Arystokracie a niespodziewanie po za klatkę Ricardo powalił sędziego wziął klucz i otworzył drzwi klatki, John to zauważył wybiegł i wykonał mu AA. Nieuwagę Champa wykorzystał właśnie Del Rio uderzył Lidera Cenation rurką w brzuch po czym zamknął drzwi klatki. W ringu po chwili z niewielkimi kłopotami rozprawił się z CM Punkiem wyprowadzając dwa ciosy z rurki w głowę dzięki czemu uzyskał Pinfall i został nowym mistrzem WWE. Po walce miała miejsce przedziwna sytuacja otóż kiedy klatka się podniosła zdenerwowany John wbiegł i zaczął atakować Del Rio ale nagle do ring u w kapturach wbiegli Miz i Truth, metalowymi rurkami poobijali wszystkich włącznie z sędzią. Kiedy klatka się zamknęła wszystkie gwiazdy WWE będące na gali próbowali się dostać do konstrukcji, po chwili pojawiła się nawet policja. Kiedy w końcu udało się dostać do środka policja zabrała Trutha i Miza. Triple H jeszcze potem rzucił się na AwesomeTruth. (RAPORT)

 Hell In a Cell 2012 
 Na tej gali John nie walczył, ponieważ zmagał się z kontuzja łokcia. Lider Cenation wystąpił w Pre-Show gdzie przekazał co nieco fanom WWE. Pojawiła się Vickie Guerrero, która osądzała Johna o romans z Generalną Menadżer Raw AJ Lee. Vickie pokazała kilka zdjęć nawet rozmowę przez telefon.. John nie pozostał bierny pokazał kilka fotek ośmieszających Vickie. Cała ta rozmowa zakończyła się tym że do ringu wbiegł Show Off Dolph Ziggler, zaczął obijać Cene a ten sobie z nim poradził wyprowadzając clothesline po za ring. 


Podsumowanie: John wystąpił na „piekielnej” gali cztery razy, ale trzykrotnie walczył, te walki jednak przegrał. W tym roku John wraca po kontuzji łokcia, i ma szansę na zdobycie pasa World Heavyweight, który jest w posiadaniu nie byle kogo bo Arystokraty Alberto Del Rio. ARD dzierży ten pas od Payback czy Cenie uda się przerwać ten dosyć długi title run ? Przekonamy się w najbliższą niedzielę !

Autor: Hustle
Następny
« Poprzedni
Poprzednie
Następny post »

ConversionKonwersja BuźkiBuźki