Podróż Johna Ceny po Night of Champions


Już wkrótce gala Night of Champions, na której John Cena zmierzy się z Brockiem Lesnarem o pas WWE World Heavyweight Championship, a teraz zapraszamy na jego podróż po tym PPV.

Night of Champions 2008 
Na tej gali John Cena stanął przed szansą zdobycia pasa WWE jego rywalem był ówczesny Mistrz The Game- Triple H. Po dobrym ponad 19 minutowym pojedynku Hunter wygrał starcie po wykonaniu Pedigree. (Raport)Night of Champions 2009
W roku 2009 Lider Cenation tak jak przed rokiem miał szanse na zdobycie pasa WWE, tym razem w posiadaniu był Viper-Randy Orton, do tego w starciu uczestniczył Triple H. Walkę wygrał Apex Predator z pomocą Legacy, warto dodać że Orton poddał się w tym starciu po CrossFace z strony Ceny, jednak przed utratą pasa uchroniło go właśnie Legacy. Randall wygrał po wykonaniu RKO.  (Raport)


Night of Champions 2010
W Chicago na “Nocy Mistrzów” ówczesny Mistrz WWE Sheamus musiał bronić pasa przeciwko sześciu przeciwnikom nie zabrakło w tej stawce Johna Ceny, szansę dostali także: Edge, Randy Orton, Chris Jericho, Wade Barrett. Mr.Cenation w tym starciu wyeliminował Oportunistę po Attitude Adjustment. Sam Cena został wyeliminowany przez Wade Barretta po wykonaniu Wasteland przed tym Nexus odwróciło uwagę Mr.Cenation. Team N po tym zaatakowało Ortona po za ringiem chcieli do niego wejść i nadal osłabiać Żmiję ale John zaatakował ich krzesełkiem. Ten długi pojedynek ostatecznie wygrała Apex Predator po RKO na Sheamusie. (Raport)

 Night of Champions 2011 
Tak jak trzy lata z kolei John walczył w pojedynku o pas WWE. W roku 2011 Mistrzem był Arystokrata-Alberto Del Rio. Tym razem to Lider Cenation wyszedł zwycięsko z starcia i po raz 10 zdobył pas Federacji. Mr.Cenation starcie wygrał dzięki STF. (Raport)
Night of Champions 2012 
W roku 2012 Night Of Champion odbywało się w rodzinnym mieście Johna-Bostonie. Lider Cenation walczył z obecnym wtedy Mistrzem WWE CM Punkiem. W starciu zobaczyliśmy 2 Kick Outy po AA i G.T.S. Philowi nawet nie pomogło Rock Bootom. Fani po długo trwającym pojedynku zaczęli skandować „This Is Awesome” John ustawił Brooksa na narożniku pierw Cena spadł jednak natychmiast wszedł i wykonał German Suplex po czym odliczył Saviora do 3 !. Radość Ceny nie trwała długo ponieważ kiedy zszedł z narożnika sędzia zabrał mu pas i oddał CM Punkowi. Po chwili Justin Roberts wyjaśnił że przy odliczeniu do trzech barki obu zawodników dotykały maty czego skutkiem było zachowanie pasa Federacji przez Punka. John rozmawiał jeszcze z sędzią ale to i tak nic nie dało kiedy się odwrócił Phil uderzył do pasem. (Raport)


 Podsumowanie: Bilans Johna na tej gali nie jest zbyt korzystny bo przegrał 3 razy, raz wygrał i dwa lata temu zremisował. W tamtym roku nie zobaczyliśmy Johna na gali z powodu rehabilitacji kontuzjowanego łokcia. W tegorocznej gali, Cena zmierzy się z Lesnarem o pas WWE World Heavyweight Championship!

 Autor: Hustle

(Post aktualizowany dnia 24 sierpnia 2014 roku!)
Następny
« Poprzedni
Poprzednie
Następny post »

ConversionKonwersja BuźkiBuźki