WWE Night of Champions 2010 - Raport


Six Pack Challenge o WWE Championship: John Cena vs. Sheamus vs. Wade Barrett vs. Randy Orton vs. Jericho vs. Edge

Na początku powstał brawl, Wade obijał Ortona a Edge i Y2J Cene. Sheamus wyciągnął Vipera po za ring i zaczął obijanie, wszystko się skończyło gdy Apex Predator skontrował Irish Wjip na barierki. John poradził sobie z Kanadyjczykami po czym clotheslinem powalił Ortona, Y2J wstał wyrzucił Johna z ringu i przypiął Randego-1,2. Kick Out. Jericho obija oponenta w parterze, nagle do ringu wchodzi Cena spojrzeli na siebie i zaczęli się chaotycznie wymieniać ciosami.. Irish Whip i Buldog od Johna, Chris wstaje a Orton wykonuje RKO-Pin 1,2,3 !!. 

Wyeliminowany: Chris Jericho 

Chris jest załamany opuszcza ring, a w nim pozostali rywale otoczyli Wade’a i po chwili namysłu zaczęli go obijać, Edge wraz z Sheamusem pozbyli się go z ringu wykonując clothesline, kiedy się odwrócili Orton i Cena powalili ich clotheslinem i wyrzucili po za ring. Nagle do kwadratowego pierścienia wbiegł Barrett, Sheamus i Edge zaczęli obijać Mr.Cenation i Żmiję. Po chwili władzę chciał przejąć Lider Nexusa ale Kanadyjczyk i Irlandczyk go nie chcieli słuchać i go zaatakowali, wykonali Irish Whip po czym powalili double shoulder blockiem, a kiedy się odwrócili otrzymali Drop Kick od Ceny i Ortona. W ringu pozostali właśnie oni spojrzeli sobie prosto w oczy..próba RKO John pcha oponenta na liny próba STF, Viper odkopuje rywala ma go na linach chce wykonać Hangman DDT, jednak Lider Cenation wydostaje się próba AA, Apex Predator zdołał wyjść chce wykonać Suplex po za ring ale John się nie daje do Żmii dołącza Edge ale także akcja się nie powodzi w dodatku Wade podcina obu ale zaraz zostaje powalony przez Celtyckiego Wojownika. W ringu Mistrz WWE Pinuje Cene-1,2, Kick Out. Sheamus wyprowadził kilka ciosów zablokował ręce oponenta na trzeciej linie i uderzył w klatkę. Wyszedł po za ring gdzie wbił Ortona w barierki. Wrócił do ringu wyprowadził Johnowi High Knee, po chwili ponowił akcję. Podniósł Mr.Cenation próbował wykonać clothesline z naciągnięcia jednak John ominął tego i zaczął wyprowadzać ciosy.. Irish Whip próba nabiegnięcia w narożniku jednak Cena nadział się na łokieć. Great White ustawił przeciwnika na narożniku próba High Cross, Lider Cenation się nie daje więc WWE Champion wchodzi na narożnik ale zostaje z niego zwalony a John chciał wykonać Flying Leg Drop ale Edge zrzucił go. Rated R Superstar i Celtic Warrior wspólnie obijają Johna ustawili go na narożniku po czym razem wykonali Super Plex.- Pin …2 count. Akcja przeniosła się po za ring gdzie Edge i Sheamus nadal współpracują rzucają Wade’a na barierkę, i wrzucają Ortona do ringu. Celtycki Wojownik obija klatkę Vipera- Pin..2 count. Widzimy Irish Whip dla Ortona, następnie Sheamus pcha tam także Edge’a który wykonuje Spear Żmii. Współpracownicy ponownie zaaplikowali Irish Whip, a Edge znowu chciał wykonać Spear w narożniku jednak Randy był szybszy i powalił obu clotheslinem, następnie wyprowadził Oportuniście Power Slam ale został powalony przez Sheamusa. Edge powalił Celtic Warriora , po czym sygnalizuje wykonanie Spear, biegnie ale chybi w dodatku Mistrz WWE wykonuje Irish Curse Backbreaker, sygnalizacja Brouge Kick’u Sheamus chybi a Oportunista wykonuje mu Spear !. Do ringu wbiega Orton próbuje wykonać RKO Kanadyjczykowi ten jednak pcha go na Cene próba FU, Randy się wydostał po czym zainkasował Spear odwrócił się a tam Cena chce wykonać AA, Edge się wydostaje próba Impaler DDT, kolejna kontra pchnięcie na liny i jest Attitude Adjustment-Pin 1,2,3. 

Wyeliminowany: Edge 

Zza pleców Johna atakuje Wade, w stójce wyprowadza lewe proste i powala prawym sierpowym. Lider Nexusa wynosi Johna pod Wasteland, ten się wydostaje próbując wykonać swego finishera także bez skutku gdyż Wade przeszedł z AA w DDT- Pin 1,2,Kick Out. Barrett wyszedł poza ring gdzie osłabił Sheamusa i Ortona, kiedy wrócił wymierzył dwa lewe proste chciał powalić sierpowym jednak Cena tego ominął i sam wyprowadził dwa shoulder tackle po czym Five Knuckle Shuffle.. próba FU Wade zsunął się a do ringu wszedł Great White który nieumyślnie powalił Barrett’a gdy się odwrócił Cena zapiął STF...Sheamus doszedł do lin. John się rozgląda a w stronę ringu biegnie Nexus ! odwracają uwagę Lidera Cenation co wykorzystuje Barrett wykonuje Wasteland !- Pin 1,2,3. 

Wyeliminowany: John Cena 

Nexus obija po za ringiem Ortona po czym wrzucają go do ringu. Randy leży obolały, kiedy wstaje Wade pokazuje drużynie żeby weszli do ringu, kiedy są na krawędzi John Cena atakuje ich krzesełkiem!! Viper wykonuje RKO Gabrielowi, oraz Slaterowi.. próba Wasteland zakończona typowym dla Zmii Backbreakerem, sygnalizacja RKO i Viper skutecznie wykonuje tę akcję-Pin 1,2,3. 

Wyeliminowany: Wade Barrett 

Do ringu wchodzi Sheamus nie widzi tego Randy kiedy się odwraca inkasuje Brouge Kick!- Pin 1,2, .. Kick Out ! Great White nie wierzy że pojedynek trwa dalej, zdenerwowany chce wykonać High Cross Randall się wydostaje i wyprowadza RKO !!-Pin 1,2,3. 

Wyeliminowany: WWE Champion Sheamus 

 Zwycięzca - New WWE Champion Randy Orton


Autor: Hustle
Następny
« Poprzedni
Poprzednie
Następny post »

ConversionKonwersja BuźkiBuźki