John Cena nie przedłużył umowy z WWE?


Po dwóch miesiącach ciszy w internecie w końcu zawrzało, albowiem pojawił się na wielu portalach wrestlingowych fake news, że zakończył się kontrakt Johna Ceny z WWE, i że lider Cenation go nie przedłużył.

Wszystko zaczęło się za sprawą mema, w którym rzekomo Dave Meltzer sam poinformował o tym 'fakcie', ale w rzeczywistości nic takiego nawet nie miało miejsca. Ciężko byłoby też w to uwierzyć, albowiem John Cena wielokrotnie podkreślał, że WWE zawsze będzie jego domem, nieważne jak często będzie się tutaj pojawiać.
Następny
« Poprzedni
Poprzednie
Następny post »

1 komentarze:

Kliknij tutaj komentarze
Unknown
Jakub
23 września 2020 11:34 ×

My name is Mrs Aisha Mohamed, am a Citizen Of Qatar.Have you been looking for a loan?Do you need an urgent personal loan or business loan?contact Dr James Eric Finance Home he help me with a loan of $42,000 some days ago after been scammed of $2,800 from a woman claiming to been a loan lender but i thank God today that i got my loan worth $42,000.Feel free to contact the company for a genuine financial service. Email:(financialserviceoffer876@gmail.com) call/whats-App Contact Number +918929509036 Dr James Eric Finance Pvt Ltd

Unknown
Odpowiedz
avatar

ConversionKonwersja BuźkiBuźki