WWE RAW 25/03/2013 - Raport

 

W ringu mamy Jerry'ego Lawlera. Ogólnie mamy przygotowany ring na Q&A, w którym udział weźmie John Cena oraz The Rock. Ale nim do tego dojdzie, Lawler przedstawił panel ekspertów, którzy będą zadawać im pytania. Do ringu przyszedł Booker T, Mick Foley, Dusty Rhodes oraz Bret Hart! Mamy reklamy..

Wracamy z powrotem, a do ringu zostaje zapowiedziany mistrz WWE - The Rock. Jako ostatni do ringu przybywa John Cena. Obaj stanęli na specjalnym podium. Lawler tłumaczy zasady, mówiąc że każda z legend będzie zadawać im pytania, a oni będą odpowiadać. Pierw odpowie jeden, a następnie wypowie się drugi. I jako pierwszy pytanie zada Mick Foley. Ten mówi, że to zaszczyt tutaj być, po czym wspomina jak prawie 10 lat temu współpracował z The Rockiem podczas WrestleManii 20. Nie zaprzecza, że jest fanem Johna Ceny, i na swój sposób odczuł jego porażkę rok temu, kiedy przegrał z The Rockiem. Pyta się go, czy będzie w stanie żyć z taką myślą, jeżeli przegrał drugi raz. John nie ma wątpliwości, że 7 kwietnia będzie historyczny dla WWE. Nieważne jakim rezultatem zakończy się walka, na zawsze zmieni oblicze tej federacji. Jeśli wygra, ma z tego satysfakcję, mistrzostwo WWE oraz najbardziej potrzebne - odkupienie. Wie, że porażka jest bardzo realną opcją. Zaczął opowiadać o postaci Donovana McNabba, przez co został wybuczany przez publiczność, i stwierdził, że jeżeli przegra na WrestleManii, będzie do niego porównywany, i że będą go postrzegać za tego, co nie potrafi wygrać czegoś dużego. Rock nie wie co to porażka.. jeszcze, ale do czasu. Mistrz WWE spojrzał na Cenę, po czym opowiedział nam swoją historię, którą przeżył. I dzięki temu wszystkiemu został najmłodszym mistrzem WWE, oraz że był w walce wieczoru WrestleManii w Filadelfii (tutaj gdzie teraz właśnie są). Finally, The Rock has come back to Philadelphia! Ma zamiar skopać tyłek Cenie za 13 dni.

Bret Hart mówi, że obaj są jego dobrymi przyjaciółmi, ale boli go ich oglądanie. Coś się zmieniło. Chce wiedzieć co się stało, co się zmieniło. Rock stwierdził, że w zeszłym roku dwóch gości chciało być najlepszych. Nie było żadnych złych zagrań ani oszustw. Pokonał Cenę w środku ringu, a ten nie rozpaczał i nie płakał jak panienka. Wziął tę porażkę na klatkę, i on to szanuje. Cena stwierdził, że wszystko zaczęło się od jego wywiadu. Później uznał, że skoro kocha WWE to powinien to udowodnił, i to właśnie zrobił. Był gospodarzem na WrestleManii 28, a rok później go pokonał. Myślał, że po tym jak odniesie zwycięstwo, odejdzie stąd ponownie. Ale udowodnił, że jeszcze bardziej kocha WWE, mówiąc noc później, że zostanie mistrzem WWE, będąc nim obecnie. Rock udowodnił swoją miłość i poświęcenie. Szanuje go, i docenia fakt, że The Rock powiedział, że wziął na siebie porażkę jak facet. Za 13 dni dowiemy się, jak The Rock sobie z tym poradzi.

Czas na Bookera T. Ten stwierdza, że jest jedynym, kto zmierzył się z nimi dwoma. Skoro Cena myśli, że pokona The Rocka na WrestleManii, chce wiedzieć dlaczego tak uważa. Cena odpowiedział, że po prostu musi to zrobić. Rock zaczął prowokować Cenę, mówiąc że to słaba odpowiedź, chce usłyszeć od niego prawdę. John stwierdził, że on go tak naprawdę nie pokonał, on pokonał samego siebie. Popełnił jeden zły ruch, ten jeden moment. Wykonał na nim wszystko, co tylko miał, ale to nie wystarczyło. Chciał spróbować People's Elbow, i to się już nigdy nie powtórzy. W tym roku podczas WrestleManii wejdzie do ringu, gdzie wszystko zrobi po swojemu i na swoich warunkach. Mówi, że wie, że jest lepszy od The Rocka. Co ważniejsze, The Rock wie, że on jest lepszy od niego. Rock stwierdził natomiast, że jeżeli Cena pokonałby go, to by to zrobił, ale tak nie było. Cały świat patrzył. Zrobił wszystko co mógł, ale to nie wystarczyło żeby go pokonać. W ringu jest jeszcze jeden Hall of Famer, który powiedział kiedyś - 'jeśli chcesz być mężczyzną, musisz pokonać mężczyznę'. Dusty Rhodes chciał już coś powiedzieć, ale Rock go wstrzymał. Powiedział na koniec, że pomiędzy nim a Ceną, Cena nigdy nie będzie mężczyzną.

Rhodes zadaje jako ostatni pytanie, pyta się ich co tak naprawdę chcą 7 kwietnia. Cena stwierdził, że chce wygrać coś dużego. Chce zdominować The Rocka. Na koniec WrestleManii chce zobaczyć The Rocka, który spogląda na MetLife Stadium, żeby w końcu zobaczył do czego on przynależy. W końcu przekona się, że jest lepszy od niego. Wszystko co chce zrobić to to, co on zrobił jemu. Rock pyta się, czy wie z kim tak naprawdę rozmawia. Jeżeli che udowodnić, że się myli, musi to udowodnić. I niech zrobi to teraz. Rock przechodzi na środek ring, a Cena za nim. Cean zdejmuje czapkę i koszulkę. W pewnym momencie, The Rock popchnął go, przez co Cena postanowił przejść do Attitude Adjustment! Do tego jednak nie doszło, albowiem  Rocky się wydostał i wymierzył Cenie Rock Bottom!!! Takim widokiem kończymy ten epiozd RAW!
Następny
« Poprzedni
Poprzednie
Następny post »

ConversionKonwersja BuźkiBuźki