WWE RAW 18/03/2013 - Raport


A RAW rozpoczynamy od Johna Ceny, który po tygodniu przerwy powraca na czerwoną tygodniówkę, z nowym ring gearem. Po mieszanej reakcji, Cena stwierdził, że wśród publiczności jest kilku fanów The Rocka. Jedni są z nim, a drudzy z The Rockiem. Fani mają jeszcze 20 dni, aby wybrać tego, za kim będą. Jako, że The Rock siedzi w domu, ma wiadomość dla jego fanów. To ta sama wiadomość, co miał The Rock kilka tygodni temu. Wskazuje na logo WrestleManii i mówi, że ich czas jest teraz. Mówi, że rozpoczął ten rok z impetem, zaczynając od Royal Rumble. I ci, którzy z nim pozostali, mimo słabszych chwil, nie popełnił tego samego błędu, co w zeszłym roku. Jest skupiony i gotowy na WrestleManię! Wybrzmiewa muzyka...Prime Time Players. Titus O'Neal stwierdził, że Cena nie jest jedyną osobą, która jest gotowa na WrestleManię, oni także. Stwierdza, że nie jest Titusem O'Nealem, jest wujkiem Titusa, Rufusem 'Pancake' Pattersonem. Cena zaczął sobie z nich żartować. O'Neal stwierdził, że jedynym lekarstwem jakie WWE potrzebuje to Prime Time Players. Fani nie chcą widzieć Ceny na WrestleManii, chcą zobaczyć ich. O'Neal zasugerował walkę, ale uznał, że on dzisiaj nie jest w stanie walczyć, jednak nie tak jak jego kolega, Darren Young. Ten stwierdza, że po tym jak z nim skończy, Cena będzie siedział na rampie, i będzie płakał tak jak rok temu. Cena zrobił się poważny, i zaprosił Younga do walki, stwierdzając, że pokaże mu, co tak naprawdę znaczy być gotowym na walkę wieczoru WrestleManii.



Walka: John Cena vs. Darren Young (w/Titus O'Neal)

Cena od razu rusza z atakiem. Mamy irish whip do narożnika, a tuż po tym bulldoga. Przy próbie do STF, O'Neal wyciąga kolegę z ringu. Mamy reklamy...

Wracamy z powrotem, Cena wykonuje proto bomb oraz 'you can't see me' z five knuckle shuffle. Do tego mamy Attitude Adjustment!!! Pin - 1..2..3!!!

Zwycięzca: John Cena
Następny
« Poprzedni
Poprzednie
Następny post »

ConversionKonwersja BuźkiBuźki