WWE RAW 05/09/2011 - Raport

 

Do ringu przychodzi John Cena. Tak jak było na ostatnim SmackDown, wzywa on do ringu mistrza WWE - Alberto Del Rio. Wie, że ten będzie miał wymówkę, przez którą obaj dzisiaj nie zawalczą. Po tych słowach zjawia się właśnie Del Rio. Ten stwierdza, że daje Cenie po prostu szansę na walkę. Przypomina, że Rey Mysterio wypadł z akcji po jego ataku. Dodaje także, że dwa tygodnie temu nie kontuzjował go, ponieważ chce dać mu szansę walki na Night of Champions. Tydzień temu nie pojawił się, ponieważ starał się chronić Cenę. Unika konfrontacji w ringu, ponieważ próbuje go chronić. Dodaje, że mówi tylko o swojej osobie, i nie odpowiada za tych facetów.. Jack Swagger i Wade Barrett przybywają do ringu, po czym atakują Cenę! Do ringu przybywa także Dolph Ziggler i Christian, którzy również atakują Cenę! W końcu na pomoc Cenie przybyli, pierw Alex Riley, następnie Sheamus i na koniec John Morrison! Face'owie wyczyścili ring! Na rampie zjawia się Teddy Long, który ustala tag team match na zasadach eliminacji! Czas na reklamy...

Walka: John Cena, Alex Riley, Sheamus i John Morrison vs. Dolph Ziggler, Wade Barrett, Christian i Jack Swagger - Tag Team Elimination Match

Wracamy po reklamach, a walka już trwa. W ringu mamy Alexa Rileya, który nieźle sobie radził z Wade'm Barrettem, ale oczywiście do czasu. Barrett po kilku uderzeniach nie trafił z atakiem w narożniku. Mamy zmiany, wchodzi John Morrison oraz Dolph Ziggler. Ten pierwszy świetnie poradził sobie z Zigglerem, atakując także Barretta i Christiana, którzy weszli do ringu! To samo po chwili czekało Christiana. To wykorzystał Ziggler, który zaatakował Morrisona od tyłu. Zmiana, wchodzi Swagger. Ten przeszedł do Ankle Locku, po którym Morrison się poddaje!!!

John Morrison wyeliminowany!

Widzimy jak Vickie Guerrero przyszła pod ring, a tuż po tym reklamy...

Wracamy z powrotem, Riley na linii ognia przeciwników. Doszło do kłótni pomiędzy Swagger i Zigglerem, albowiem ten pierwszy sam dokonał zmiany z kolegą. Riley wpada pod jumping splasha w narożniku, po czym poddaje się po Ankle Locku!!!

Alex Riley wyeliminowany!

Do ringu wchodzi tym razem Sheamus. Irlandczyk zasypał Swaggera serią kopniaków, dorzucając do tego clothesline'a. Pin - 1..2..kick out. Zmiana, do ringu wchodzi Wade Barrett. Po kilku atakach Barretta, Sheamus zdołał przejść do swojego momentum. Przy Brouge Kicku, Barrett zrobił unik, po czym wymierzył mu kopniaka w brzuch. To jednak nie zatrzymało Sheamusa, który miał dla niego Brouge Kicka!!! Pin - 1..2..3!!!

Wade Barrett wyeliminowany!

W ringu mamy już Christiana, który po chwili zlekceważył Sheamusa liściem w twarz! Ten się oczywiście wściekł. Christian zaczął uciekać, lecz Sheamus poleciał za nim! Walka przeniosła się na rampę, aż pojawili się sędziowie. Główny sędzia pojedynku ogłosił podwójną eliminację!!!

Christian i Sheamus wyeliminowani!

Cena został sam w ringu z Zigglerem i Swaggerem. Przez chwilę dawał sobie radę z obydwoma, no ale tylko przez chwilę. Po dobrych dwóch minutach ciągłego ataku, Cena zyskał siły. Skontrował atak Swaggera, po którym przeszedł do dwóch shoulderblockówi i proto bombu. Proto bomb czekał także na Zigglera, który wbiegł do ringu. To oznacza jedno, podwójne ''you can't see me'' oraz five knuckle shuffle! AA na Swaggerze się nie udało, jednak clothesline na Zigglerze już tak. Swagger ma następnie dla Ceny rzut zapaśniczy oraz splash z narożnika! Ziggler dokonuje zmiany ze Swaggerem, przez co ponownie dochodzi do kłótni. Wykorzystuje to Cena, który ma dla Zigglera Attitude Adjustment!!! Pin - 1..2..3!!!

Dolph Ziggler wyeliminowany!

Swagger postanowił od razu przejść do Ankle Locku, lecz Cena skontrował to na STF, po którym ten się poddaje!!!!

Zwycięzca: John Cena


Po walce, Del Rio wbiega do ringu, po czym próbuje zaatakować Cenę. Ten zrobił unik, następnie wykonując Attitude Adjustment!!!
Następny
« Poprzedni
Poprzednie
Następny post »

ConversionKonwersja BuźkiBuźki