WWE SmackDown 16/08/2016: Raport
 Walka: John Cena vs. Alberto Del Rio

Przy stoliku komentatorskim znajduje się AJ Styles.

Rozpoczynają od zwarcia, Del Rio przechodzi do headlocka, odbija się po chwili od lin i wpada pod shoulderblocka. Mamy chanty ''Lets Go Cena, Cena Sucks''. Tym razem to John Cena pokazał wyższość nad rywalem, który po hiptossie uciekł z ringu. Mamy reklamy..

Jesteśmy z powrotem, Meksykanin ma kontrolę nad Johnem Ceną. Mamy chin locka, z którego Cena wydostał się, ale wciąż był w defensywie, ale tylko przez chwilę, albowiem Del Rio nie trafił z akcją, przez co wypadł z ringu! Lider Cenation wrzucił rywala z powrotem, po czym próbowa wykonać Attitude Adjustment, jednakże akcja została skontrowana na back suplex, pin - 1..2..kick out. Po chwili Cena wpada pod DDT! Pin - 1..2..kick out. Kolejna przerwa..

Wracamy, Alberto skacze z narożnika, po czym wpada pod dropkicka! Mamy po chwili dwa shoulderblocki, proto bomb oraz ''you can't see me'' i five knuckle shuffle. Do Attitude nie dochodzi, albowiem mamy kontrę na backstabber, pin - 1..2..kick out. Meksykanin nie trafia z enzuigri w narożniku, natomiast Cena trafia z potężnym clothesline'm! John wchodzi na narożnik, przez co po chwili otrzymuje enzuigri! Pin - 1..2..kick out. Lider Cenation kontruje akcję rywala na STF!!! Del Rio jednak dosyć szybko dotarł do lin. Cena zainkasował kopniaka w brzuch, a potem kopniaka w głowę! Pin - 1...2..kick out. Mamy i cross arm breaker!!! John walczył z bólem, ale tylko przez chwilę, ponieważ wstał z rywalem i rzucił nim o matę! Mamy Attitude Adjustment!!! Pin - 1..2..3!!!

Zwycięzca: John Cena

Po walce, AJ Styles wykonuje swojego charakterystycznego springboard puncha na Johnie Cenie!!! Po chwili bierze mikrofon i mówi, że w niedzielę to on zostanie człowiekiem, który rusza tym miejscem. Albowiem Ceny czas upłynął, a jego czas dopiero nastał. AJ skończył, wychodził już nawet z ringu, jednak się wrócił. Chciał wykonać Styles Clash, lecz Lider Cenation zaskoczył go i wykonał na nim Attitude Adjustment!!! To jednak nie koniec, akcja przenosi się poza ring. Głowa AJ'a zderzyła się ze stalowymi schodkami, aby po chwili wpaść pod Attitude Adjustment na stół komentatorski!!!!
Następny
« Poprzedni
Poprzednie
Następny post »

ConversionKonwersja BuźkiBuźki