WWE RAW 25/02/2008 - Raport


W ringu mamy Williama Regala, który jest z Johnem Ceną, Triple H'em oraz Randy'm Ortonem. Na samym początku zostało zrobiono wspólne zdjęcie, po czym przeszliśmy do sedna sprawy. John podziękował obydwóm za przyjście, ale był na kogoś wściekły. Powiedział, skąd jest, i jeśli miałbyś coś do powiedzenia, powiedziałbyś to prosto w jego twarz. Odwrócił się do Triple H'a. Stwierdził, że część jego powinna chyba mu podziękować, bo pozwolił mu wygrać i dostać się do ringu na WrestleManii. Ale reszta ma problem z tym, że wymierzył mu Pedigree. Hunter oznajmił mu, że zrobił tak, jak było w porządku. Chciał Johna Cenę w ringu na WrestleManii. Powiedział, że wielu ludziom nie podoba się to, co zrobił, ale zrobił wiele. Nie obchodzi go to, czy komuś się to spodobało czy nie, lepiej powinni się przyzwyczajać, bo zdarzała im się to samo. John powiedział, że jeśli wspomnienia serwowane są właściwie, spotkali się się przedtem i Triple H był jedynym, który się poddał. Hunter zaczął zdejmować swoją marynarkę, ale do gry słownej wtrącił się Randy Orton. Mistrz WWE powiedział, że oni mogą sobie mówić co tylko chcą, ale jedna kwestia pozostaje taka sama. Wciąż jest mistrzem WWE. Powiedział, że oboje dali z siebie co najlepsze, a on nadal jest mistrzem. Przedstawi teraz swoje własne powiedzenie, ''The Champ is Here!''. Na koniec stwierdził, że nie ma żadnej cholernej kwestii, z którą oni mogliby cokolwiek zrobić. Cena i HHH postanowili wspólnie zaatakować Ortona! Ten szybko został wyrzucony z ringu, więc obaj zajęli się sobą. Długo to nie potrwało, albowiem do ringu wrócił Orton, który wymierzył im po RKO!!! Na koniec, Orton wzniósł pas mistrzowski WWE do góry.
---
Walka: John Cena i Triple H vs. Randy Orton i Mr. Kennedy

Mamy gong, obie drużyny rozpoczęły ze sobą brawl. Cena i HHH pozostali w ringu, po czym zaczęli mierzyć się ze sobą wzrokiem. Czas na reklamy..

Wracamy po przerwie, Hunter wypracował sobie przewagę nad Kennedy'm. Wykonał mu spinebustera, po czym zmienił się z Ceną. Ten wykonał kilka ataków rywalowi i zmienił się z powrotem, przedtem pokazując mu ''you can't see me''. Hunter odwzajemnił mu znakiem DX. Od tej pory przewaga należy do przeciwników. W ringu mamy już Randy'ego Ortona, który wykonuje Hunterowi knee dropa, pin - 1..2..kick out. Po kilku minutach obrywania od rywali, Hunter przyjął od Ortona backbreakera. RKO już nie doszło do skutku. Mamy zmiany, wchodzi John Cena i Mr. Kennedy! Lider Cenation wymierza mu kilka ciosów i przechodzi do swojego momentum. Mamy dwa shoulderblocki, atomic drop, proto bomb oraz ''you can't see me'' z five knuckle shuffle. Do FU już nie doszło, ponieważ przerwał mu Randy Orton. Nim zajął się Hunter, który wyrzucił go z ringu. Cena dokończył sprawy z Kennedy'm, którego podciął i przeszedł do STFU, po którym się poddał!!!

Zwycięzcy: John Cena i Triple H

Po pojedynku, John Cena zaczął spoglądać na Triple H'a. Nagle zza pleców pojawił się Mr. Kennedy, który wykonał mu Mic Check! Widokiem Triple H'a stojącego nad Johnem Ceną zakończyliśmy ten epizod RAW.
Następny
« Poprzedni
Poprzednie
Następny post »

ConversionKonwersja BuźkiBuźki