Czy wiedziałeś że...? #15


Istnieje spore prawdopodobieństwo, że John Cena był odpowiedzialny za końcowy finish kariery Kenny Dykstry i Mickie James w WWE.

Nie tak dawno przedstawiałem Wam tę historię w artykule o rozwodzie Johna Ceny, gdzie wyżej wymieniona dwójka w jakiś sposób brała swój udział. Dykstra wyjawił w 2007 roku na Twitterze prawdziwą historię, że wtedy, kiedy miał zaręczyć się z Mickie, ta miała romans z liderem Cenation. W ostateczności do tych zaręczyn nie doszło, a w tej sprawie postanowiło działać samo WWE, które przeniosło Dykstrę na SmackDown, a co za tym idzie John Cena i Mickie James pozostali na RAW.

Dykstra występował na tygodniówce coraz rzadziej, aż w końcu doszło do tego, że WWE rozwiązało z nim kontrakt. Jeśli chodzi o James, ta przebywała w WWE dłużej, co pozwoliło jej zostać jedną z najlepszych div w ostatnim czasie, ale tylko do czasu, kiedy podobno przestała spotykać się z Johnem Ceną. Nadszedł w końcu moment, kiedy i ona pożegnała się z federacją.

To nie jest jedyna historia, przy której John Cena jest obwiniany za zakończenie czyjejś kariery w WWE. Od razu nasuwają się takie przykłady jak Alex Riley i Tyler Rex, ale to również tylko opiera się na takich niepotwierdzonych informacjach.

Ogólnie sam temat jest ciekawy, więc jeżeli będziecie chcieli o tym artykuł, dajcie zwyczajnie znać, a się za to wezmę.
Następny
« Poprzedni
Poprzednie
Następny post »

ConversionKonwersja BuźkiBuźki