WWE RAW 29/01/2007 - Raport


Dzisiejsze RAW otwieramy od Shawna Michaelsa. HBK wziął mikrofon do ręki i zaczął mówić. W zeszłym tygodniu powiedział, że żaden zwykły śmiertelnik nie powstrzyma go od zwycięstwa w Royal Rumble Matchu zeszłej nocy. Stwierdził, że Undertaker nie był śmiertelnym człowiekiem. Nawet jeśli nie wygrał, wciąż mu o coś chodziło w zeszłym tygodniu. Powiedział, że będzie następnym WWE Championem na WrestleManii. On wie, że Undertaker będzie mógł wybrać tytuł obojętnie jakiego brandu będzie chciał. Powiedział, że jeśli on wybierze walkę z Batistą lub Lashleyem, to pozostawia otwartą szansę na pas mistrzowski WWE. Dodaje, że korzysta z szansy zrzucenia swojego kapelusza w ringu. Chwilę potem przerwało mu nadejście obecnego mistrza WWE - Johna Ceny! Lider Cenation stwierdził, że chciałby to usłyszeć wyraźnie, John Cena vs. Shawn Michaels. Powiedział, że mu się to podoba, jak to powiedział, ale to zależy od niego lub od HBKa, ta decyzja należy do Undertakera. John powiedział, ze jeśli to było między Shawnem, a nim to..przerywa mu nadejście..Edge'a. Ten zatrzymał się na krawędzi ringu. Rated R Superstar powiedział, że wiedział, że Shawn jest podekscytowany, aby zmierzyć się z Ceną na WrestleManii. Dodał także, że pokonał Johna wiele razy i podczas WrestleManii, powinien zostać pretendentem do tytułu. Następnie przerywa mu nadejście Randy'ego Ortona. Legend Killer mówi, ze obaj są mistrzami tag team, ale zeszłej nocy, każdy walczył sam. Jeśli przychodzi szansa na pas WWE, to jest tak samo, każdy walczy sam. Następnie zapytał się Edge'a, ile razy otrzymywał już title shota na walkę z Johnem Ceną. Po czym stwierdził, że on nigdy nie otrzymał title shota przeciwko Johnowi Cenie. Mistrz WWE wyzwał ich od puss-bugs (?), po czym dodał, że obaj mogliby wejść tutaj do ringu i skopałby im tyłki. Edge i Orton mieli zamiar to już zrobić, gdy nagle Vince McMahon pojawił się na titantronie. Kazał się im zatrzymać. Vince stwierdził, że powie to, czego widzowie chcą. Dzisiejszą walką wieczoru będzie walka o pasy tag team, w którym to John Cena i Shawn Michaels zawalczą z obecnymi mistrzami, Edge'm i Randy'm Ortonem!!!

---
Walka: Tag Team Championship Match - John Cena i Shawn Michaels vs. Randy Orton i Edge

Rozpoczyna Shawn Michaels i Edge. Mamy zwarcie, które zostaje przerwane przez sędziego. Edge wykorzystuje sytuacje i wykonuje irish whipa do narożnika, ale kolejny atak nie był już udany. HBK wykonuje rywalowi dwa chopy, a do tego dorzuca enzuigri. Głowa Edge'a uderza o narożnik, jego klatka piersiowa przyjmuje dwa chopy oraz po chwili flying clothesline'a. Czas na pierwszą zmianę, wcodzi John Cena. Mistrz WWE wykonuje rywalowi hiptossa, skoop slama oraz elbow dropa, pin - 1..2..kick out. Fani chantują ''Cena, Cena''. John blokuje atak w narożniku, po czym wykonuje DDT, pin - 1..2..kick out. Rated R Superstar wykorzystuje nieuwagę Johna i wbija jego głowę w narożnik. To pozwala mu dokonać zmiany z Randy'm Ortonem. Legend Killer zasypuje Johna serią ciosów w głowę. Następnie wykonuje irish whipa do narożnika, który został skontrowany. Lider Cenation kopnął Ortona w brzuch i wykonał fisherman suplexa, pin - 1..2..kick out. Orton przez chwilę przeważał, jednak Cena sprytnie zdołał go wepchnąć w Edge'a i przejść do roll upu - 1..2..kick out. Edge zaczął się powoli wycofywać w stronę rampy!!! I mamy czas na reklamy...

Wracamy po przerwie, a w ringu już mamy Edge'a, który obrywał od Ceny, jednak kiedy Orton zadał mu kolano na plecy, padł na matę i wypadł z ringu. Tam zwijał się z bólu, ale poszedł po niego Edge. Jesteśmy z powrotem w ringu, Edge zmienił się z Ortonem. Ten zaczął swoje charakterystyczne stompy. Pin - 1..2..kick out. Zmiana powrotna. Edge uderza Johna dwa razy i wykonuje do tego dropkicka, pin - 1..2..kick out. Do ringu wchodzi Randy Orton, który po kilku atakcch przeszedł do duszenia i nożyc nogami. Cena zaczął z nim wstawać, aż w końcu to zrobił i wbił się z Ortonem w narożnik! Cena zatrzymał się przy linach po irish whipie, dlatego też Orton padł na matę, kiedy wykonywał dropkicka. Cena zaczął krwawić, ale zdołał się zmienić z Shawnem Michaelsem! Orton też dokonał zmiany! HBK rozdaje karty w ringu, Edge otrzymał od niego atomic dropa, skoop slama oraz elbow dropa z narożnika. Wcześniej oberwało się także Ortonowi. Czas na Sweet Chin Music, ale nie pozwala mu na to Orton, który wykonał HBKowi dropkicka! Mamy zmianę, wchodzi Orton. Ten szykował się pod RKO, ale zablokował to, po czym wykonał zmianę z Ceną! Mistrz WWE wyniósł Ortona na plecy i wykonał mu FU!!! Mamy nowych mistrzów tag team!!!

Zwycięzcy: John Cena i Shawn Michaels

Po pojedynku, HBK chciał wykonać Cenie Sweet Chin Music, ale mistrz WWE to zauważył. Zaczął do niego wykrzykiwać, aż w końcu wybrzmiał theme song..Undertakera!! Ten wysunął się z jakiegoś podestu na rampie i pośród ognia zaczął się przyglądać Johnowi Cenie w ringu. Lider Cenation był tym widokiem zszokowany, inaczej tego nazwać nie można. Takim widokiem zakończyliśmy piewsze RAW w drodze do WrestleManii.
Następny
« Poprzedni
Poprzednie
Następny post »

ConversionKonwersja BuźkiBuźki