Czy wiedziałeś że...? #1


Witajcie w nowej serii na blogu, gdzie będę przedstawiał wam fakty na temat Johna Ceny, o których mogliście nie wiedzieć. Myślę, że dzięki takim postom będziecie mogli nieco się zapoznać z mało znanymi faktami, które dotyczą Johna. Jeszcze nie wiem jak często będzie się to pojawiało, jednak istnieje możliwość, że co jakiś czas będą wrzucane na bloga. No nic, zaczynamy.

Chyba każdy z Was wie, że John Cena wydał swój album muzyczny o nazwie ''You can't see me'' w 2005 roku. Poniżej kilka faktów, o których możliwe, że nigdy nie słyszeliście bądź obiły wam się o uszy.

* Album liczy 17 utworów, do tego można także doliczyć trzy bonusowe tracki.

* Swoją rolę w albumie odegrał także raper The Trademarc, który jest kuzynem Johna Ceny.

* Zadebiutował na 15 miejscu listy przebojów Billboard 200 z sprzedanymi 143 000 kopiami w ciągu pierwszego tygodnia od wydania albumu.

* Jeśli chodzi o Wielką Brytanię, album zajął 103 miejsce (na 200 możliwych) na liście UK Albums Chart.

* Do 8 października 2010 roku, John Cena sprzedał 1,346,000 kopii swojego własnego albumu.

* Okładka albumu Johna Ceny została dopasowana w oparciu o pas mistrzowski WWE, który został przedstawiony przez niego samego dwa miesiące wcześniej, chodzi o ten spinner. Co do tytułu albumu, nazwa została wybrana ze względu na jego popularny catchphrase, czyli ''you can't see me''.

* Żaden utwór nie został w całości wymyślony i napisany przez Johna Cenę. Lider Cenation przy każdym utworze był wspierany przez jakiegoś artystę, najczęściej przez Marca Predka.

* Światowa premiera albumu Johna Ceny miała miejsce 10 maja 2005 roku w Stanach Zjednoczonych. Niewiele osób jednak pamięta, że pięć dni wcześniej jeden z utworów był przedpremierowo puszczony na czwartkowym epizodzie SmackDown. Chodzi tutaj o ''Bad, Bad Man''.

* John Cena zaśpiewał ten utwór na żywo na RAW, które odbywało się 25 lipca 2005 roku podczas ''Battle of the Bands'' z Chrisem Jericho,

* Kolejny ciekawy fakt, również tamtego wieczoru, John Cena zaśpiewał swój obecny theme song o nazwie ''My Time is Now''.

* Utwór ''If it All Ended Tomorrow'' został użyty na końcu filmu The Marine, gdzie John Cena grał tam główną rolę.

* Wracając do utworu ''Bad, Bad Man'', został on użyty w trailerze piątego sezonu The Shield oraz komedii Setha Rogena, Observe and Report.

* Cena początkowo wspomniał na WWE.com, że jego poprzedni theme song, ''Basic Thuganomics'' pojawi się w albumie. Mimo tego, utwór nie pojawił się w albumie. Został jednak wydany w soundtracku WWE Originals w styczniu 2004 roku.

* 14 października 2008 roku, M.O.P wzniosło pozew do Nowojorskiego Sądu Federalnego przeciwko WWE i Johnowi Cenie. Grupa oskarżyła ich o kradzież części ich utworu ''Ante Up'' dla piosenki ''The Times is Now''. M.O.P chciało 150 tysięcy dolarów odszkodowania, jednak dwa miesiące później pozew został przez nich anulowany.

Poniżej znajduje się okładka albumu Johna Ceny, o której wspominałem wyżej;

Następny
« Poprzedni
Poprzednie
Następny post »

ConversionKonwersja BuźkiBuźki