''Od Royal Rumble do WrestleManii'' - 2004 rok


Tak jak wspomniałem wczoraj, zapraszam Was na pierwszą część z serii, gdzie opisywane będą drogi do WrestleManii w wykonaniu Johna Ceny. Jest to nic innego jak opisanie wszystkich trzech gal PPV - Royal Rumble, No Way Out oraz WrestleMania + do tego występy na tygodniówkach, w tym wypadku na SmackDown. Są to dosyć krótkie opisy, dlatego będzie to ułatwione zadanie. W tamtym okresie John Cena prowadził rywalizacje z Big Showem o pas Stanów Zjednoczonych, nie ma co przedłużać, zapraszam jeszcze raz do czytania.

Royal Rumble 2004
John Cena rozpoczął swoją drogę do WrestleManii od Royal Rumble Matchu, w którym tak naprawdę nikogo nie wyeliminował, jednak zrobił dosyć spore wrażenie, jak na jego drugi występ w takiej walce. Został wyrzucony z ringu przez Big Showa, z którym rywalizował od dłuższego czasu. Podczas eliminacji, John niebezpiecznie upadł na swoją nogę poza ringiem, nic poważnego na szczęście mu się nie stało. (Raport)

29 stycznia na SmackDown odbył się mini Royal Rumble Match, John Cena wszedł z numerem dziesiątym. Lider Cenation zmagał się z urazem kolana, zdołał wyeliminować Nunzio. Ostatecznie został wyrzucony z ringu przez Big Showa. Olbrzym odpadł chwilę potem, a przyczynił się do tego wlaśnie John Cena.

Tydzień później zostało ogłoszone przez Paula Heymana, że na gali No Way Out dojdzie do triple threat matchu, w którym John Cena zmierzy się z Big Showem oraz Kurtem Anglem, a zwycięzca zgarnia title shota na pas WWE podczas WrestleManii XX. 12 lutego, John Cena i Eddie Guerrero pokonali Big Showa i Brocka Lesnara.

No Way Out 2004
Doszło do wyczekiwanego triple threat matchu, po ciekawym widowisku, John Cena przegrał to starcie na rzecz Kurta Angle'a, który doprowadził Johna do poddania się! Przez cały pojedynek, rywale Johna wykorzystywali fakt jego kontuzjowanej nogi. (Raport)

Kolejny tydzień przyniósł nam walkę Johna Ceny i Kurta Angle'a z The Basham Brothers, obaj dali sobie radę z bracmi, pokonali ich. W późniejszym etapie SmackDown, John Cena rzucił wyzwanie Big Showi na starcie o pas Stanów Zjednoczonych podczas WrestleManii XX, olbrzym przyjął wyzwanie! 26 lutego, John Cena wraz z Reyem Mysterio zdołał pokonać Big Showa oraz Chavo Guerrero. Po walce doszło do brawlu, który ostatecznie zakończył się Chokeslamem dla Johna Ceny i Reya Mysterio.

W następnym tygodniu, John Cena pokonał A-Traina. Po walce na stage wyszedł Big Show, który miał kilka słów dla Johna Ceny, nazwał siebie najlepszym w historii mistrzem Stanów Zjednocznych. Na ostatnim SmackDown przed WrestleManią XX, John Cena pokonał Rhyno. W późniejszej fazie show, doszło do brawlu między Ceną a Showem, górą był lider Cenation!

WrestleMania XX
Nadszedł wielki moment dla Johna Ceny, ponieważ zadebiutował na WrestleManii, na dodatek w wielkim stylu pokonał Big Showa, tym samym zdobył swój pierwszy tytuł w WWE, czyli pas Stanów Zjednoczonych! (Raport)

Sama droga do WrestleManii nie był zła, szkoda jedynie chyba walki na No Way Out, gdzie John Cena został zmuszony do poddania, jednak uważam, że końcowy sukces na WrestleManii XX, na której zdobył pas Stanów Zjednoczonych, w jakimś stopniu to wynagradza, dlatego można zaliczyć ten okres do udanych, jeśli chodzi o występy Johna Ceny.

Następny
« Poprzedni
Poprzednie
Następny post »

ConversionKonwersja BuźkiBuźki