Podróż Johna Ceny po Elimination Chamber


 Już wkrótce gala Eliminaton Chamber, dlatego czas przypomnieć sobie wszystkie występy Johna Ceny na tym PPV.

Elimination Chamber 2010
Rok 2010 to tutaj John Cena walczył o tytuł mistrzowski WWE w Elimination Chamber Matchu. W walce uczestniczyli wówczas, Triple H, Ted Dibiase, Kofi Kingston, Randy Orton no i oczywiście obecny wtedy mistrz WWE Sheamus. Lider Cenation rozpoczął starcie w komorze i wyszedł z niej jako ostatni. Mr. P wygrał ten pojedynek i został nowym mistrzem WWE, eliminując jako ostatniego Triple H’a po STF. Radość Johna nie trwała długa, ponieważ zaraz po uniesieniu konstrukcji pojawił się Vine McMahon, najpierw pogratulował Johowi sukcesu po czym zapowiedział że w tym momencie będzie bronił pasa! Rywalem okazał się The Animal-Batista. Walka była tylko formalnością, Zwierzak zdobył pas WWE po tym jak wykonał Speara i Batista Bomb. (Raport)

 Elimination Chamber 2011
Rok później i kolejny EC Match w wykonaniu Johna, tym razem stawka inna bo..zwycięzca powalczy z mistrzem WWE na Wrestlemani XXVII. W starciu uczestniczyli wtedy ; CM Punk, Randy Orton ,Sheamus, R-Truth, John Morrison. Trwającą ponad 30 minut, batalię wygrał tak jak rok temu John Cena! Lider Cenation ostateczne przypięcie uzyskał po Attitude Adjustment na stalową nawierzchnię dla CM Punka.(Raport)


Elimination Chamber 2012

Przenosimy się do roku 2012 i pora na Ambulance Match z Kanem ! W walce nie liczą się, przypięcia czy tam poddanie chodzi o włożenie, przeciwnika do karetki i zamknięcie drzwi. Walka trwała.. w pewnym momencie obaj znaleźli się na szczycie Ambulansu, Mr.P wydostał się z Chokeslama i wykonał Attitude Adjustment ze szczytu! Włożenie Big Red Monstera do karetki było tylko formalnością. (Raport)

Elimination Chamber 2013
Rok 2013 i tutaj 6 Man Tag Team Match z udziałem Johna Ceny. Lider Cenation, wraz z Sheamusem i Rybackiem walczyli z The Shield. Faceowie byli blisko zwycięstwa ale drużyna Tarczy wykazała się niebywałym sprytem. Kiedy Ryback próbował wykonać Shell Shocked, niespodziewanie do ringu wbiegł Roman Reigns i poczęstował The Big Guy'a Spearem, przez co drużyna Tarczy odniosła zwycięstwo.(Raport)

Elimination Chamber 2014
John Cena wziął udział w Elimination Chamber Matchu o pas WWE World Heavyweight Championship, a zmierzył się z Randy'm Ortonem, Danielem Bryanem, Cesaro, Sheamusem oraz Christianem. John przegrał to starcie ponieważ w starciu ponownie pojawiło się The Wyatt Family, został wyeliminowany przez Ortona. Tak też i on zwyciężył to starcie. (Raport)


Elimination Chamber 2015
Tego roku gala wypadła z Road To WrestleManii, ponieważ odbyła się dopiero w maju. To właśnie na tej gali doszło do walki Johna Ceny z niedawno debiutującym Kevinem Owensem. Ku zaskoczeniu wielu, to właśnie Owens wyszedł zwycięsko z tego pojedynku. (Raport)


Elimination Chamber 2017
Po zdobyciu pasa WWE na Royal Rumble, John Cena musiał bronić tytułu w Elimination Chamber Matchu. Lider Cenation zdołał tylko wyeliminować The Miza, aby następnie odpaść na rzecz Braya Wyatta, który ostatecznie wygrał ten pojedynek. (Raport)


Elimination Chamber 2018
Lider Cenation po raz kolejny wystąpił w Elimination Chamber Matchu, gdzie tym razem na szali znalazło się miano pretendenta do pasa Universal. W tym pojedynku po raz pierwszy w historii wzięło 7 uczestników. John pojedynku nie wygrał, ponieważ został wyeliminowany przez Brauna Strowmana. (Raport)


Podsumowanie:
John na Elimination Chamber pojawił się 8 razy, z tego cztery udało mu się wygrać i cztery przegrać.

[Oryginalna data postu - 22 luty 2014; autorzy Mateusz Hustle i Jakub Marciniak]
Następny
« Poprzedni
Poprzednie
Następny post »

ConversionKonwersja BuźkiBuźki