WWE SmackDown 30/11/2012 - Raport

 

A dzisiejszy epizod SmackDown otwiera nie kto inny jak John Cena! Ten w swoim stylu nie krył się z tym co miał do powiedzenia. Nazwał Dolpha Zigglera facetem, którego największym osiągnięciem było trzymanie pasa wagi ciężkiej przez dwie minuty. Uznał także, że ten chowa się za 'mocą' Vickie Guerrero. A dzisiaj stoczy pojedynek z Sheamusem w walce wieczoru SmackDown, i będzie to raczej walka, a nie pojedynek. Przerwało mu nadejście..Alberto Del Rio. Meksykanin uznał, że Cena powinien bardziej martwić się o niego jego, a nie o Dolpha Zigglera, bo to jest jego show. Kazał mu opuścić jego ring. Gdy wszedł do ringu, Cena powiedział mu, że skoro już tutaj wyszedł, to równie dobrze może mieć pojedynek, i będzie go miał z Del Rio! Cena następnie uderza go w twarz!

Walka: John Cena vs. Alberto Del Rio

Tak jak przy segmencie, tak jak i tu, nie mogłem w ogóle znaleźć pełnego materiału wideo, stąd tylko końcówka walki... Jesteśmy przy krawędzi ringu, gdzie Del Rio niespodziewanie przeszedł do cross arm baru na linach! Sędzia doliczył do trzech, więc Meksykanin musiał przerwać akcję. Cena dostaje kopniaka na tułów, po czym Del Rio przeskakuje nad trzecią liną. Cena wziął go na swoje barki, ale do Attitude Adjustment nie doszło, ponieważ Cena otrzymał german suplexa! Pin - 1..2..kick out. Cena uniknął ataku w narożniku, po czym wykonał diving leg dropa! Pin - 1..2..3!!!

Zwycięzca: John Cena
Po walce, John Cena przeniósł się na rampę, gdzie podczas świętowania oberwał walizką MITB od Dolpha Zigglera!
---
W trakcie walki Dolpha Zigglera z Sheamusem doszło do interwencji Big Showa, który zaatakował Irlandczyka. Na pomoc Sheamusowi pojawił się oczywiście John Cena, który miał dla Zigglera Attitude Adjustment! Potem on i Sheamus musieli współpracować, i udało im się wyeliminować olbrzyma poprzez podwójny suplex!
Następny
« Poprzedni
Poprzednie
Następny post »

ConversionKonwersja BuźkiBuźki