WWE RAW 26/11/2012 - Raport

 

Do ringu przybywa John Cena. Stwierdził, że po SmackDown, Dolph Ziggler wie już teraz, co go będzie czekać. Jest tutaj od 10 lat, mając momenty WrestleManii z Shawnem Michaelsem, Triple H'em i The Rockiem. Ale nigdy przedtem nie był tak bardzo wypytywany oto, czy AJ dobrze całuje. Przerywa mu nadejście Vickie Guerrero. Stwierdza, że lubi mówić 'a nie mówiłam'. I po tym jak Cena i AJ wytrzymali ze sobą miesiąc miodowy, ma dla nich prezent, szlafroki. Nie może się jednak doczekać tego, jak w końcu się rozejdą. Według niej, AJ jest psychiczna, przez nią Daniel Bryan stracił pas wagi ciężkiej, zaproponowała CM Punkowi małżeństwo, a nawet Kane stwierdził, że jest niestabilna. I tutaj zjawia się właśnie ona. AJ uznała, że stara się być teraz lepszą osobą, uznając że od kiedy nie jest generalnym menadżerem, może robić co chce, i umawiać się z kim chce. Stwierdza, że nie jest kochanym szczeniakiem, jak ją wcześniej nazywała, ale wie, że w tym ringu jest tylko jedna suka! Z pomocą przybywa Dolph Ziggler. Ten specjalnie podchodził Johna Cenę, mówiąc mu że AJ myślała tak naprawdę o nim, kiedy ta wsunęła mu język do gardła, kiedy się całowali w zeszłym tygodniu na RAW. Cena mówi, że słonce zejdzie jutro, natomiast teraz mamy RAW, a on wepchnie mu tę walizkę do gardła! Vickie uznała, że tak jednak nie będzie, żadnych bójek na zapleczu, rozstrzygniemy to dzisiaj wieczorem, kiedy Dolph Ziggler zmierzy się z Johnem Ceną!!!
---
Walka: John Cena vs. Dolph Ziggler

Rozpoczynają od zwarcia, headlock i odbicie od lin. Do tego dwa uniki, po których Cena wykonuje hiptossa i arm drag. Ogólnie gra psychologiczna po stronie Johna Ceny. Ziggler wydostał się z headlocka, ale tuż po nim otrzymał potężnego shoulderblocka. No i to by było na tyle, Ziggler skutecznie powala swojego przeciwnika. Mamy reklamy...

Wracamy z powrotem, Ziggler wciąż przeważa nad Ceną. Mamy serię elbow dropów, z wyjątkiem tego ostatniego, ponieważ Cena zrobił unik. Mamy dwa shoulderblocki oraz proto bomb, przy ''you can't see me'', Cena dostaje kopniaka w głowę oraz jumping DDT! Pin - 1..2..kick out. Ziggler nie trafia z atakiem w narożniku, a Cena nieskutecznie przechodzi do STF. Dolph zaskoczył rywala przechodząc do sleeper holdu. Cena słabnął, ale znalazł siły i się wydostał. Mało tego, przeszedł do STF! Ale Ziggler szybko dotarł do lin. Obaj wstają, i Cena wpada pod dropkicka. Mamy splasha z narożnika, ale Cena podnosi się z Zigglerem! Mamy Attitude Adjustment, ale Ziggler staje na nogi, po czym wykonuje mu Zig Zacka!!! Pin - 1..2..kick out!!! Mamy wymianę ciosów, z której górą był Ziggler, mamy roll up - 1..2..kick out. Cena wraca do swojego momentum, mamy proto bomb oraz 'you can't see me'. Cena ruszał już do five knuckle shuffle, ale ten nagle upadł na matę, ma jakiś problem z kostką. Lekarz zajmuje się nim poza ringiem, a Ziggler robi coś przy narożniku. Przerywa mu to AJ, a jej Vickie Guerrero. Sędzia odwrócił swoją uwagę od pojedynku, gdzie Ziggler wziął walizkę, jednak nic nią nie zrobił, bo Cena miał dla niego Attitude Adjustment!!! Pin -1..2..3!!!!

Zwycięzca: John Cena
Następny
« Poprzedni
Poprzednie
Następny post »

ConversionKonwersja BuźkiBuźki