WWE RAW 17/12/2012 - Raport


John Cena i AJ Lee wygrali statuetkę Slammy w kategorii pocałunek roku. Samą nagrodę wręczała Vickie Guerrero, a odebrali ją AJ z Dolphem Zigglerem.
----
Czas na ogłoszenie zwycięzcy w kategorii gwiazda roku, którą wręczy Ric Flair. I statuetkę zdobywa...John Cena! Lider Cenation wyszedł na rampę, po czym przyjął nagrodę. Zaczyna się rozglądać, mówi, że dzisiejsza publiczność ma dużo energii. Dziękuje im za wszystkie reakcje. Zaczął mówić o nagrodzie, stwierdzając że zwycięzca powinien być pracowity, lojalny oraz szanowany. I ze względu na szacunek, oddaje swoją nagrodę Flairowi.
 ----
Nieco później doszło do konfrontacji Big Showa z Sheamusem. Generalnie doszło do brawlu, w którym olbrzym dostał łomot od Irlandczyka, który zakończył wszystko Brogue Kickiem. Po całej tej sytuacji wybrzmiała muzyka Dolpha Zigglera, który ma zamiar wykorzystać walizkę Money in the Bank! Jednak na to nie miał zamiaru mu pozwolić John Cena! Były mistrz WWE dosłownie zniszczył Zigglera, stwierdzając że nie dojdzie do cashingu na RAW.
 ----
Vickie Guerrero zapowiedziała dzisiejszą walkę wieczoru, Dolph Ziggler i AJ Lee vs. John Cena i...Vickie Guerrero!!!
----
Na SmackDown zostało zapowiedziane starcie tag teamowe, w którym John Cena i Sheamus zmierzą się z Dolphem Zigglerem oraz Big Showem.

Walka: John Cena i Vickie Guerrero vs. Dolph Ziggler i AJ Lee

Rozpoczynają panowie. Ziggler robi unik przy ataku Ceny, po czym sobie z niego szydzi. Mamy chanty ''Lets Go Cena, Cena Sucks''. Cena wydostaje się z arm baru, wykonując Zigglerowi back suplex. Ten następnie zmienia się z AJ. Cena przygląda się jej, a ta się cieszy jak małe dziecko. Nagle Vickie wkracza do ringu i wściekle atakuje swoją rywalkę! Obie tarzają się na macie aż AJ wychodzi z ringu i udaje się na zaplecze! Ziggler rusza natomiast na Cenę, wściekle go atakując. W pewnym momencie, Vickie także wychodzi z ringu i udaje się na zaplecze. Cena robi unik przy splashu w narożniku, ale i tak po chwili wpada pod jumping DDT, pin - 1..2..kick out. Ziggler ruszył z serią elbow dropów. Próba superkicka zostaje skontrowana na STF!!! Ziggler dochodzi do lin, ale Cena powtarza swoją akcję. W między czasie widzimy AJ, która idzie do ringu z Big E Langstonem. Ten w pewnym momencie wbiega do ringu i atakuje Cenę!!!

Zwycięzcy: John Cena i Vickie Guerrero przez dyskwalifikację
 

Langston następnie wykonuje Cenie Big Ending. I widokiem skaczącej AJ kończymy ten epizod RAW!
Następny
« Poprzedni
Poprzednie
Następny post »

ConversionKonwersja BuźkiBuźki