WWE RAW 10/12/2012 - Raport

 

Przed walką z Big Showem, John Cena rozmawiał z AJ na zapleczu, i kazał jej nic nie robić w związku z tym pojedynkiem.

Walka:  John Cena vs. Big Show

Dolph Ziggler siedzi przy stoliku komentatorskim.

Przewaga od razu po stronie Big Showa, który dzięki swojej sile powala lidera Cenation. Show wbija się w Cenę w narożniku, i za drugim razem nie trafia. Cena przechodzi do sleeper holdu! Ten w końcu padł z sił, więc Cena przechodzi do pinfallu - 1..kick out. Próba Attitude Adjustment nieudana, albowiem Cena upada z Big Showem na matę. Mamy reklamy...

Wracamy z powrotem, a Cena zaskakuje rywala DDT! Ale to nie dało mu za dużo, ponieważ Big Show ma dla niego side slam, pin - 1..2..kick out. Cena rusza z atakami, wykonując nawet dropkicka, ale to było za mało na Big Showa, który pod obiciu od lin miał dla niego speara! Scoop slam i potężny elbow drop, pin - 1..2..kick out. Cena blokuje atak Big Showa w narożniku, dorzuca do tego kilka ciosów w głowę i po odbiciu od lin wpadł pod bear hug! Cena zaczął słabnąć, ale zdołał się wydostać. Próbował nawet przejść do STF, ale Big Show tak go kopnął nogą, że aż z ringu wyleciał! A tam został wrzucony w barierki. Sędzia wylicza, a Big Show wraca do ringu. Cena po chwili też. Clothesline od Big Showa. Cena ruszył ze swoim momentum, po tym jak wykonał unik przy skoku olbrzyma. Mamy shoulderblocka oraz proto bomb. Do tego 'you can't see me' z five knuckle shuffle. Big Show wstaje i mamy Chokeslama!!! Pin - 1..2..kick out! Cena unika KO Punch, po czym wykonuje Attitude Adjustment!!! Nagle w ringu widzimy Setha Rollinsa z The Shield, który atakuje Johna Cenę!!!

Zwycięzca: John Cena poprzez dyskwalifikację

Po chwili do ringu przybiega jeszcze Dean Ambrose i Roman Reigns, który także atakują Johna Cenę! Do ringu wnieśli stół oraz drabinę, ale za wiele nie zrobili, bo zjawia się Team Hell No, czyli Kane i Daniel Bryan! Cena ich wspomaga, ale do ringu wkracza jeszcze Dolph Ziggler, i powraca Big Show. Ale wszystko załatwia przybycie Sheamusa, który zajmuje się Zigglerem! Cena kontynuuje walkę z Big Showem, którym rozwala stół w narożniku!!! Shield nie przestaje i wraca do ringu, a zająć się nimi postanawia... Ryback! Wielkim brawlem kończymy ostatni epizod RAW przed TLC!!!
Następny
« Poprzedni
Poprzednie
Następny post »

ConversionKonwersja BuźkiBuźki