WWE RAW 03/12/2012 - Raport

 

Na zapleczu mieliśmy Johna Cenę i Sheamusa, którzy rozmawiali o wydarzeniach z piątkowego SmackDown. Podziękował Irlandczykowi, że mógł pojawić się na niebieskiej tygodniówce, gdzie mógł zrewanżować się na Zigglerze.
---
Walka: John Cena i Sheamus vs. Dolph Ziggler i Big Show

Rozpoczyna Sheamus oraz Dolph Ziggler. Początek walki oczywiście należał do Irlandczyka, który skutecznie sprowadzał swojego rywala do parteru. Po małych kłopotach, Sheamus powalił Zigglera łokciem w głowę. Mamy zmianę, wchodzi John Cena. Obaj wykonują podwójną akcję, Ziggler odbił sie od lin i wpadł na dwa łokcie. Cena wydostał się z headlocka. Mamy odbicie od lin, Cena robi dwa uniki i wykonuje po chwili dwukrotnie hiptossa. Zmiana, do ringu wchodzi Big Show. Cena próbował zrobić coś siłowo, ale w ogóle mu to nie wyszło. Tak samo jak shoulderblock, po którym odbił się od Big Showa jak od ściany. Po wielu atakach, Show zmienia się z Zigglerem. Ten miał dla Ceny serię elbow dropów, wraz z tym najmocniejszym. Pin - 1..2..kick out. Obaj wstają, po czym Ziggler nie trafia z atakiem w narożniku. Zmiany, wchodzi Sheamus z Big Showem. Irlandczyk wykonywał swoje momentum pod finishera, jednak przy skoku z narożnika otrzymał speara od Big Showa! Mamy reklamy...

Wracamy z powrotem, Big Show wciąż przeważa nad Sheamusem. Po chwili mamy zmianę, do ringu wraca Dolph Ziggler. Ten został zaskoczony przez Sheamusa backbreakerem. Dochodzi do zmiany, wchodzi John Cena! Ten od razu atakuje Big Showa, po czym przechodzi do swojego momentum na Zigglerze. Mamy dwa shoulderblocki i proto bomb. Ziggler od razu wstal, więc Cena postanowił przejść do Attitude Adjustment. Do tego jednak nie doszło, ponieważ Big Show wymierzył mu kopniaka w brzuch! Sytuację opanował Sheamus, który wyniósł sobie Olbrzyma za plecy i wykonał nim rzut! W między czasie Cena wykonał Zigglerowi Attitude Adjustment!!!! Pin - 1..2..3!!!

Zwycięzcy: John Cena i Sheamus
----
Nieco później, Vickie Guerrero ogłosiła w obecności Vince'a McMahona, że na TLC dojdzie do walki Johna Ceny z Dolphem Zigglerem w Ladder Matchu, gdzie na szali znajdzie się walizka Money in the Bank! Później jeszcze doszło do krótkiej rozmowy Ceny z Guerrero.
Następny
« Poprzedni
Poprzednie
Następny post »

ConversionKonwersja BuźkiBuźki