WWE RAW 17/10/2011 - Raport

 

Na początku RAW, John Laurinaitis poinformował Alberto Del Rio i Michaela Cole'a, że zmierzą się dzisiaj z Johnem Ceną i Jimem Rossem.
---
Nieco później, Del Rio i Ricardo Rodriguez spotkali się z Johnem Laurinaitisem. Z rozmowy ostatecznie wynikło, że zwycięzca pojedynku drużynowego wybierze stypulację walki na Vengeance!
---
John Cena jest z Jimem Rossem. Komentator obawia się, że nie poradzi sobie i w ostateczności przez to Cena straci szansę wyboru stypulacji na PPV. Stwierdza tak, ponieważ w przyszłym roku będzie miał 60 lat i będzie dziadkiem. Naprawdę nie ma interesu w tym pojedynku. Cena uznał, że Ross jest Hall of Famerem, i najwspanialszym głosem w historii WWE. Mówi mu, aby się nie martwił, on wszystko załatwi. Ross następnie prosi oto aby dostać Cole'a w swoje ręce, ponieważ ten jest żałosnym sukinsynem. Cena się uśmiechnął i powiedział, że Ross jest zbyt miły :).

Walka: John Cena i Jim Ross vs. Alberto Del Rio i Michael Cole - zwycięzca wybierze stypulację do walki o pas WWE na gali Vengeance.

Rozpoczyna John Cena i Michael Cole. Od razu mamy zmianę, wchodzi Jim Ross. Cole zaczął pajacować, więc Ross miał dla niego potężny cios w twarz :). Zmiana, Del Rio wchodzi do ringu. W między czasie do ringu wchodzi także John Cena, więc Meksykanin się wstrzymał z atakiem :). Panowie ropoczynają od zwarcia, mamy chin locka. Po chwili odbicia od lin i hiptoss dla mistrza WWE, pin - 1..kick out. Cena przeszedł do chin locka, mamy odbicie od lin, dwa uniki Del Rio i hiptoss, pin - 1..2..kick out. Tym razem to Del Rio przechodzi do chin locku. Cena wydostał się wykonując back suplexa, pin - 1..2..kick out. Kolejny chin lock, Del Rio wydostał się po wykonaniu back suplexa, pin - 1..2..kick out. Ponownie chin lock, Cena się wydostał, po czym wykonał ładny rzut zapaśniczy, pin - 1..2..kick out. Lider Cenation nie trafia z atakiem w narożniku, a Del Rio ma następnie dla niego serię kopniaków. Ogólnie to czas, gdzie Cena zaczął po prostu obrywać. Suplex od mistrza WWE, pin - 1..2..kick out. Del Rio wymierza Cenie serię uderzeń, po czym przechodzi do headlocku. Cena się wydostaje rozrywając chwyt rywala. Mamy nieudaną próbę AA, Del Rio wzamian ma dla niego german suplexa, pin - 1..2..kick out. Kolejny chwyt Meksykanina. Cena oczywiście się wydostał. Próbował wykonać STF, ale nieskutecznie. Del Rio wykonał mu backbreakera! Pin - 1..2..kick out. Enzuigri dla Ceny, pin - 1..2..kick out. Alberto wszedł na narożnik, skacze..i nie trafia! Cena rusza z dwoma shoulderblockami, mamy proto bomb oraz ''you can't see me'' z five knuckle shuffle. Del Rio zmienia się z Michaelem Colem! Cena przerzuca go do ringu, i tam po chwili wykonuje mu Attitude Adjustment!!! Szykował się do STF, jednak postanowił zmienić się z Jimem Rossem. Ten przeszedł do Ankle Locku, po którym ten się poddaje!!!

Zwycięzcy: John Cena i Jim Ross

Po walce, Del Rio wyciągnął Cenę z ringu i próbował zaatakować, jednak lider Cenation zrobił unik i wykonał mu Attitude Adjustment!!! Cena bierze mikrofon i policzył do 7. Wtedy Del Rio wstał, Cena postanowił więc wykonać mu jeszcze clothesline'a! Następnie bierze część schodków, podnosi je i uderza nimi Del Rio!!! 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10. Cena wraca do ringu i informuje, że ich walka na Vengeance będzie Last Man Standing Matchem!
Następny
« Poprzedni
Poprzednie
Następny post »

ConversionKonwersja BuźkiBuźki