WWE RAW 12/09/2011 - Raport


RAW rozpoczął Alberto Del Rio, który przedstawił się publiczności, mówiąc przedtem że pozbył się Reya Mysterio, zakończył karierę Edge'a i pokonał CM Punka na SummerSlam, oraz oczywiście że jestem WWE Championem. Po tych słowach przerwało mu nadejście Breta Harta. Generalnie rozmowa zaczęła sprowadzać się do ostrzejszych słów, dlatego postanowił pojawić się lider Cenation. Cena stwierdził, że kiedy patrzy na Breta Harta, to widzi WWE Hall of Famera. Następnie stwierdza, że nie ma żadnych dowódów, ale prawdpodobnie Del Rio wyhodował jalapenos (papryczki chilli). Kazał mu iść do domu, ponieważ będzie mistrzem jeszcze przez 6 dni. Ma zamiar pokonać go w niedzielę na Night of Champions. Stwierdza, że czeka na ich walkę już od miesiąca, dlatego go teraz zachęca. Mistrz WWE sugeruje walkę z..Ricardo Rodriguezem. Alberto popchnął w jego stronę Ricardo, po czym mówi, że ten chce się zemścić za ostatnie uderzenie w twarz. Cena to oczywiście wyśmiał, po czym stwierdził, że ma świetny pomysł, Del Rio może podjąć się walki z Bretem Hartem, a na szali powinien znaleźć się pas WWE. Fani byli tym pomysłem zachwyceni. Na rampie zjawił się John Laurinaitis, który w imieniu Huntera ogłasza pojedynek tag teamowy, Alberto Del Rio i Ricardo Rodriguez vs. John Cena i Bret Hart!
---
Walka: John Cena i Bret Hart vs. Alberto Del Rio i Ricardo Rodriguez

Rozpoczyna John Cena oraz Ricardo Rodriguez. Ten chciał zaatakować Cenę, kiedy zdejmował koszulkę, ale nic z tego. Cena zaczął się bawić z Rodriguezem, czym fani kwitowali 'Ole', gdy ten nie trafiał z atakiem, a mijał się z jego koszulką :). Ricardo wpada po chwili pod back body drop, po czym zmienia się z Del Rio. Ten zdziwiony zaczyna uciekać, Cena poleciał za nim, i gdy obaj wrócili do ringu, Del Rio powalił Cenę. Mimo tego, Cena zdołał wyprowadzić dwa clothesliny, splasha w narożniku oraz dropkicka. Przy Attitude Adjustment, Rodriguez pomógł Del Rio uciec z ringu. Cena postanowił więc wziąc Rodrigueza i wymierzyć mu dwa shoulderblocki, proto bomb oraz ''you can't see me'' z five knuckle shuffle. Do tego mamy Attitude Adjustment!!! Del Rio udał się na rampę, a Cena dokonał zmiany z Bretem Hartem. Ten przechodzi do Sharpshootera, po którym Rodriguez się poddaje!!!

Zwycięzcy: John Cena i Bret Hart

Cena bierze mikrofon, po czym mówi, że przeznaczanie na Night of Champions się zmieni, albowiem w niedzielę ''The Champ is Here!''
Następny
« Poprzedni
Poprzednie
Następny post »

ConversionKonwersja BuźkiBuźki