WWE RAW 22/08/2011 - Raport

 

W ringu mamy Ricardo Rodrigueza z Alberto Del Rio. Mistrz WWE nie zdołał nic powiedzieć, ponieważ przerywa mu nadejście Johna Ceny. Lider Cenation mówi, że każdy wie, kim jest Alberto Del Rio, jednak on chce siebie przedstawić. Jest gościem, który odbierze mu mistrzostwo i skrzywdzi go. Wyśmiewa go, że ten co tydzień wyjeżdża autami, które tylko wypożycza. Jest tylko jedna osoba, która jest mu równa w WWE, Del Rio nie jest CM Punkiem. Sam zainteresowany postanawia przyjść do ringu. Punk mówi, że to nic nowego, że Cena chce kolejnego title shota, ale to jemu należy się walka. Del Rio chciał coś powiedzieć, jednak Punk kazał mu się zamknąć. Nie ma problemu z tym, że ten wykorzystał walizkę Money in the Bank, winni za to Kevina Nasha. On chce wykorzystać swój rewanż. Cena również chce wykorzystać swój rewanż. Najwidoczniej Triple H wie jak to rozwiąże. Hunter ustala pojedynek Johna Ceny z CM Punkiem w dzisiejszej walce wieczoru, a zwycięzca dostanie title shota na pas WWE podczas Night of Champions!
---
Walka: Starcie o miano pretendenta do pasa WWE - John Cena vs. CM Punk

Przed walką, Cena rzucił koszulkę w trybuny, jednak dwukrotnie mu ją zwrócono :).
Rozpoczynają od zwarcia, Punk od razu powala Cenę, przechodząc do headlocku. Po chwili obaj odpuszczają. Mamy kolejne zwarcie, Punk przeszedł z arm baru do chin locku. Odbicie od lin, i shoulderblock dla Ceny. Dwa uniki Johna, i mamy dwa shoulderblocki dla Punka, do tego mamy proto bomb. Przy ''you can't see me'' mamy roll up od CM Punka - 1..2..kick out. Clothesline dla Ceny. Do tego mamy bulldoga. Punk wszedł na narożnik i wtedy odwrócił swoją uwagę na Alberto Del Rio, to wykorzystał John Cena, który zrzuca go z narożnika! Mamy reklamy...

Wracamy z powrotem, Cena ma Punka w chin locku. Punk wydostał się poprzez wykonanie back suplexa. Warto zaznaczyć, że przy stoliku komentatorskim zasiadł także John Laurinaitis. Cena chciał wykonać Attitude Adjustment, ale nic z tego, Punk się wydostał, po czym wykonał flying clothesline'a z trzeciej liny! Pin - 1..2..kick out. Cena wpadł prawie pod GTS, ale w ostatnim momencie złapał jego nogę, podciął go i przeszedł do crossface! Ten nogą dotyka liny. Cena nie trafia z atakiem w narożniku. Punk wynosi go na plecy i wykonuje GTS!!! Pin - 1..2..kick out! Punk następnie wchodzi na narożnik, skacze i wykonuje flying elbow, jednak nie trafia! Tym razem Cena wchodzi na narożnik. Mamy diving leg dropa! Pin - 1..2..kick out. Kolejna próba Attitude Adjustment nieudana, Punk zasypał Cenę potężną serią łokci na twarz. Do tego dorzuca kolano z rozbiegu, pin - 1..2..kick out. Punk stoi koło Ceny, a ten zaskakuje go i wykonuje mu AA!!! Pin - 1..2..kick out! Cena bierze Punka na narożnik. Tam jednak mu się obrywa, aż spada na matę. Punk wykonuje crossbody, jednak Cena wstaje z nim! Mimo tego, Punk przechodzi do roll upu - 1..2..kick out. Kopniak w głowę dla Ceny. Punk sygnalizuje GTS, jednak w tym samym czasie na rampie pojawia się Kevin Nash. Ten skutecznie odwraca jego uwagę, albowiem Cena ma dla niego Attitude Adjustment!!! Pin - 1..2..3!!!

Zwycięzca: John Cena

Od razu po walce, Del Rio wbiega do ringu i atakuje Johna Cenę! Po serii ciosów, ma dla niego enzuigri. Następnie zasypuje go serią uderzeń w głowę. Do ringu wchodzi John Laurinaitis, który odciąga go od Ceny. Mimo tego, Del Rio jeszcze raz atakuje Cenę! Zarówno Laurinaitis jak i sędzia odciągają go. Meksykanin i tak sobie jeszcze nie darował, zaatakował Cenę pasem WWE! Poza ringiem, wbił go w barierki! To by było na tyle.
Następny
« Poprzedni
Poprzednie
Następny post »

2 komentarze

Kliknij tutaj komentarze
Mateusz3:16
Jakub
24 stycznia 2018 16:28 ×

Zauważyłem błąd

"Punk mówi, że to nic nowego, że Cena chce kolejnego title hota"

Title shota powinno byc :D

Odpowiedz
avatar

ConversionKonwersja BuźkiBuźki