WWE RAW 06/06/2011 - Raport


Początek RAW przyniósł nam zwycięzcę Tough Enough. Początkowo to Vince McMahon chciał zadecydować, który zwycięży, jednak Stone Cold Steve Austin powiedział mu, że to jego show, i to on wybierze zwycięzcę. A wygrał Big Andy. McMahon pogratulował mu dostania się do WWE, po czym go spoliczkował! Austin następnie podał mu rękę i wymierzył mu Stunnera!!! Po przerwie na reklamy pojawił się w ringu R-Truth. Po gadce z Vince'm i Austinem, do ringu przyszedł Miz. On również domagał się ostatniej walki o mistrzostwo WWE, jednak Riley był innego zdania. Uznał, że jedyne na co Miz zasługuje, to na kolejne lanie. Jako ostatni do ringu przychodzi John Cena. Mówi Mizowi, że ten nie dostanie kolejnego title shota, ponieważ wypowiedział słowa ''I Quit''. Co do Rileya, nie lubi go i mu nie ufa, jednak przez ostatnie tygodnie widzi jego postępy względem Miza, dlatego to docenia. Następnie przeszedł do R-Trutha. Powiedział mu, że jeżeli zdejmie te ubrania, to dostanie title shota na gali Capitol Punishment. Przyszedł mail od generalnego menadżera RAW, jednak Vince McMahon uciszył Michael'a Cole'a, po czym ustala tag team match, John Cena i Alex Riley vs. R-Truth i Miz, natomiast sędzią specjalnym będzie Stone Cold Steve Austin!
 ---
 Walka: John Cena i Alex Riley vs. R-Truth i The Miz - Stone Cold Steve Austin sędzią specjalnym

Rozpoczyna John Cena i The Miz. Mamy zwarcie, Miz powala Cenę, jednak tylko na chwilę. Mistrz WWE przeszedł do arm baru, po czym dokonał zmiany z Alexem Rileyem. Miz od razu uciekł, zmieniając się z R-Truthem. Po małych problemach, Riley poradził sobie z Truthem, aż w końcu dokonał zmiany z Johnem Ceną. A to oznacza, że Truth zmienia się z Mizem. Ponownie to samo, tyle że tym razem R-Truth i Miz sprytnie to rozegrali, przez co Rileyowi się oberwało. Czas na reklamy...

Jesteśmy z powrotem, Riley wciąż otrzymuje łomot od swoich przeciwników. Po dobrych kilku minutach, Riley w końcu wyszedł z opresji. To doprowadziło do zmian, Cena wymierza Mizowi dwa shoulderblocki, proto bomb oraz ''you can't see me'' z five knuckle shuffle. Przy Attitude Adjustment, R-Truth przeszkadza Cenie! Mimo tego, Cena wyrzuca go z ringu! Miz zostaje podcięty, a to oznacza STF!!! Ten jednak doszedł do lin. Stone Cold upomina Cenę, natomiast R-Truth wraca do ringu z krzesełkiem! Cena robi unik, po czym wykonuje botcha przy dropkicku! Miz i Cena wpadają pod podwójny clothesline! Riley wraca z walizką, którą atakuje swojego byłego kolegę!!! Stone Cold dorzuca Stunnera, a Cena Attitude Adjustment!!! Pin - 1..2..3!!!

Zwycięzcy: John Cena i Alex Riley

SCSA łapie piwa, po czym podrzuca je Rileyowi i Cenie. Świętowanie zostaje przerwane przez mail od generalnego menadżera RAW, który widząc to, co się zadziało, zmienia wynik starcia. Miz i Truth wygrywają walkę poprzez dyskwalifikację! SCSA następnie rusza do Michaela Cole'a, którego po uderzeniu, wrzuca do ringu. Następnie wylewa na niego piwo, mając jeszcze dla niego Stunnera!!! Cena dorzuca natomiast Attitude Adjustment!!! Stone Cold następnie zapowiada siebie na przyszłe RAW, gdzie będzie specjalnym menadżerem 3-godzinnego RAW!

Następny
« Poprzedni
Poprzednie
Następny post »

ConversionKonwersja BuźkiBuźki