Powód zmiany planów dotyczących gali Survivor Series

 

Przez ostatnie tygodnie spekulowało się, że John Cena będzie sędzią specjalnym na Survivor Series w walce Brocka Lesnara z Jinderem Mahalem. Jak wiadomo plany uległy jednak zmianie, Cena został dodany do walki eliminacyjnej RAW vs. SmackDown, natomiast Jinder Mahal stracił pas na rzecz AJ Stylesa, tym samym dojdzie do walki Bestii z Phenomenal One. Powód jest zwyczajnie prosty, słabe ratingi niebieskiej tygodniówki. Mówi się też o tym, że Cena miałby pojawić się jeszcze na kilku tygodniówkach SmackDown, aby widownia wzrosła, jednak może być to trudne do zrealizowania, a to ze względu na zajęcia Johna Ceny.

Jako, że mistrz został zmieniony, John nie był już potrzebny do walki mistrzów, ponieważ jest to już wystarczające zestawienie, aby przyciągnąć do tego widzów, inaczej było przy planowanej potyczce Brocka Lesnara z Jinderem Mahalem. Byłoby to nudne starcie, a Cena podniósłby tylko rangę tego pojedynku.

Tak czy siak, nadal są ponoć plany na to, aby John Cena zmierzył się z Jinderem Mahalem na WrestleManii 34, jednak czy pas WWE znajdzie się na szali, na obecną chwilę ciężko powiedzieć.
Następny
« Poprzedni
Poprzednie
Następny post »

1 komentarze:

Kliknij tutaj komentarze
Mateusz3:16
Jakub
11 listopada 2017 15:07 ×

Szkoda ze dopiero gdy są słabe ratingi WWE zaczyna myśleć co by tu zrobić żeby było lepiej, a co do wrestlemani, to jak Cena miałby walczyć z Jinderem bez pasa na szali to to będzie tragedia

Mateusz3:16
Odpowiedz
avatar

ConversionKonwersja BuźkiBuźki