WWE RAW 11/09/2017: Raport

  
 
Po tym jak Roman Reigns pokonał Jasona Jordana, Cena został spytany przez dziennikarkę o jego zwycięstwo. Lider Cenation stwierdził, że powie, ale Romanowi Reignsowi w ringu. Wracamy po reklamach, a Cena zmierza do ringu. Wziął dwa mikrofony i wszedł do ringu. John stwierdził, że nie jest to kij do jego spodni, to mikrofon. Bardzo ciekawi go, co Roman ma do powiedzenia, ponieważ w zeszłym tygodniu mówił coś, co dzisiaj miało miejsce, że początkujący przeważał nad nim. Stwierdził żeby Reigns zachował swoją sentencje 'because it is my yard' oraz ''believe that'. Reigns stwierdził natomiast, że miał świetną walkę, o czym nie wie John. On miał więcej lepszych walk przez ostatnie dwa lata niż Cena przez całą swoją karierę. John stwierdził, że Reigns w tym momencie sam siebie zniszczył. Reigns myśli, że prowadzi to miejsce i że jest odpowiedzialny za wszystko, ponieważ nikt go nie może ruszyć. Dlatego tutaj jest. Mówił kilka tygodni temu, że niby wszystkim tutaj rządzi. On po prostu stawia sobie wyzwanie aby spróbować wszystkiego. Reigns nauczy się co oznacza prawdziwa porażka, ponieważ tydzień po tygodniu, przychodzi tutaj i daje nam shota, po czym ponosi porażkę, porażkę i porażkę. Nie odrobił pracy domowej, a powinien to zrobił zanim tutaj wyszedł. Cena chciał wyjść już z ringu, lecz Reigns go zatrzymał. Stwierdził, że Cena pojawił się tutaj, ponieważ to on być może sprzedaje więcej biletów niż Cena przez lata. Bilety sprzedają się świetnie, stąd pełna widownia. WWE nie potrzebuje Ceny, to on potrzebuje WWE. Potrzebuje WWE, ponieważ Cena nie może dostać się do Hollywood. Cena powiedział, że jeśli ktoś pcha się do granicy, musi walczyć jako ogień z ogniem. Teraz powie mu coś, co na pewno zrozumie. Niech pomyśli o tym jak o teście na narkotyki, ponieważ nie przejdzie go.

Walka: John Cena vs. Braun Strowman

Mamy gong, Cena przechodzi do chwytu, lecz Strowman bez większego problemu go odpycha. Po chwili, Cena robi trzy uniki przy atakch rywala. To nic mu jednak nie dało, albowiem zostaje w końcu powalony clothesline'm. Strowman następnie bierze rozbieg i wbija się w niego w narożniku! Odbicie od lin daje nam kolejnego clothesline'a dla Ceny. Lider Cenation wykonał dropkicka rywalowi, lecz ten nawet się nie przewrócił. Cena wstaje po wykonanej akcji, po czym sam otrzymuje dropkicka!!! Cena próbował wykonać Attitude Adjustment, ale oczywistym było że nie da rady. Strowman przeniósł się z Ceną do narożnika, tam dał się, albowiem wpadł pod nogi Johna. To jednak wrażenia na nim nie zrobiło, Cena został rzucony do tyłu, aż wypadł z ringu. Mamy reklamy...

Jesteśmy z powrotem, Cena wbił Strowmana w stalowy narożnik poza ringiem. Wracamy do ringu, tam Cena wyniósł rywala na barki, lecz ostatecznie upadł z nim na matę. Pin - 1..2..kick out. Strowman nie trafił z atakiem w narożniku. Cena zdołał jako tako wynieść go i wykonać back suplex. Mamy ''you can't see me'', Cena odbija się od lin i wpada pod spinebuster!!! Pin - 1..2..kick out. Strowman nie trafił z kolejnym atakiem w narożniku. Cena wynosi go na plecy i wykonuje Attitude Adjustment!!!! Strowman wyleciał od razu z ringu, zaczął się czołgać po stalowe schodki. Cena ruszył do niego, ale gdy podbiegł, oberwał nimi! Wracamy do ringu. Tam Strowman wykonał running powerslam na schodki!!! Mamy dyskwalifikację!!!

Zwycięzca: John Cena poprzez dyskwalifikację
Następny
« Poprzedni
Poprzednie
Następny post »

3 komentarze

Kliknij tutaj komentarze
Mateusz3:16
Jakub
12 września 2017 16:06 ×

Nie rozumiem tylko jednej rzeczy w walce Ceny z Strowmanem, czemu po uderzeniu schodkami nie bylo dq a po rzucie na nie juz tak, mimo że zawsze jest na odwrot?

Odpowiedz
avatar
PANDA
Jakub
12 września 2017 17:48 ×

Mnie też to zdziwiło chociaż spodziewałem się trochę więcej po tej walce a nie po prostu DQ albo Brock lesnar wchodzi i nawala się ze strowmanem ale nie bo po co ehh pora umierać

Odpowiedz
avatar
13 września 2017 12:05 ×

Powiem Wam, że miałem to samo odczucie kiedy ten uderzył tymi schodkami, trochę bezsensu, no ale cóż :)

Odpowiedz
avatar

ConversionKonwersja BuźkiBuźki