Feud: John Cena vs. Baron Corbin (2017)

 

1 sierpnia 2017 roku, John Cena stoczył pojedynek z Shinsuke Nakamurą o miano pretendenta do pasa mistrzowskiego WWE, które było w posiadaniu Jindera Mahala. Zwycięzca miał otrzymać title shota na gali SummerSlam. Walkę ostatecznie wygrał Japończyk, który tuż po zejściu z anteny, został zaatakowany przez Barona Corbina. Na pomoc Nakamurze przybył John Cena, który na końcu wykonał Corbinowi Attitude Adjustment na stół komentatorski! (Raport + news)

Kolejny tydzień przyniósł nam segment, w którym to John Cena skonfrontował się słownie z Baronem Corbinem. Obaj panowie powiedzieli to, co mieli powiedzieć, natomiast Daniel Bryan ustalił, że John Cena zmierzy się z Baronem Corbinem na SummerSlam! (Raport)

Ostatnie SmackDown przed SummerSlam przyniosło nam starcie Johna Ceny z mistrzem WWE - Jinderem Mahalem. Lider Cenation był bliski zakończenia pojedynku, lecz przy pinfallu został zaatakowany przez Corbina. Po samej walce, i ataku na Cenę, Corbin postanowił wykorzystać swoją walizkę Money in the Bank. To mu się jednak nie udało, albowiem Cena odwrócił jego uwagę, a Mahal przeszedł do zwycięskiego roll upu. (Raport)
  

SummerSlam 2017
Lider Cenation nie pozostawił swojemu rywalowi żadnych złudzeń, w dość niedługim pojedynku pokonał Corbina po Attitude Adjustment. (Raport)
Następny
« Poprzedni
Poprzednie
Następny post »

ConversionKonwersja BuźkiBuźki