John Cena o tym, dlaczego WrestleMania 33 będzie najbardziej pamiętnym momentem oraz o tym, co zrobi po WrestleManii


John Cena i Nikki Bella pojawili się w środę na ESPN SportsCenter, gdzie promowali niedzielną WrestleManię 33. Oto kilka wątków, które zostały poruszone:
- Coachman zapytał się ich, co dla nich oznacza wspólna praca na tegorocznej WrestleManii, na co Nikki odpowiedziała, że dla niej oznacza to dużo zabawy. Stwierdziła, że chciała już podobnego story od 5 lat. Robi to, co robi, chce się bawić i chce dzielić się tym z Johnem Ceną. Chciałaby walki przeciwko niemu, ale uważa że walka razem z nim jest o wiele lepsza.
- Coach zaczął żartować sobie z romantycznych scen z ''Trainwreck", po czym zapytał jak to jest robić coś trochę podobnego w WWE TV z Nikki Bellą. Lider Cenation zaczął mówić o wierzeniu w siebie nawzajem, dodał także, że nikt nie byłby w stanie przejść na miejscu Nikki, i nikt nie zrozumiałby przez co ona przechodzi każdego dnia. Wspomina, że ludzie mówią, że ona jest gdzie jest tylko dlatego, bo on. Chwali ją za to, że dalej robi to, co robi, mimo że tak mówią. Uważa że wykonuje niesamowitą robotę.
- Następnie temat zszedł do urazu Nikki. Ta stwierdziła, że to ciężka podróż, ale ma przy sobie Johna, który jest z nią przez cały czas. On zrobił z niej o wiele lepszą osobę. Patrzy wstecz i myśli, że zrobiła przez 5 lat o wiele więcej, ponieważ miała kim się inspirować i mieć motywację.
- Co do samej WrestleManii 33, dla Johna będzie to najb pamiętny moment na WrestleManii, ponieważ nie będzie tam sam, będzie tam z kimś kogo kocha, tam gdzie kocha to miejsce. To będzie idealny moment na zakończenie tych śmieci, które są im zarzucane przez Miza i Maryse. Jest ekstremalnie szczęśliwy, że Nikki poczuje to, co on czuje każdego dnia. Niedzielna WrwstleMania będzie dla niego bardzo wyjątkowa.
- Coachman zapytał co będzie dalej dla ich dwójki. Nikki stwierdziła że chciałaby choć jeden dzień spędzić w domu z Johnem Ceną. John natomiast stwierdził, że w niedzielę zawalczy u boku kobiety, którą kocha, potem zabierze ją na kolację z przyjaciółmi, gdzie wypiją butelkę wina, i zrobią spektakl z WrestleManii dokładnie taki jaki chciał aby był. Chce po prostu miłego wieczoru z Nikki, a potem będzie się się martwić o poniedziałek.
Następny
« Poprzedni
Poprzednie
Następny post »

ConversionKonwersja BuźkiBuźki