John Cena i Nikki Bella o zaręczynach, planowanym ślubie i więcej


John Cena i Nikki Bella pojawili się dzisiaj rano w Today Show na NBC, gdzie rozmawiali między innymi na temat wczorajszych zaręczyn oraz planowanym ślubie.

Nikki stwierdziła, że nie miała pojęcia, że John ma zamiar się jej oświadczyć, jednak jest szczęśliwa z tego, jak go zrobił. Nie była jakoś zmartwiona tym, że było to publiczne wydarzenie, ponieważ czuje że WWE to jej dom, dlatego czuła się na tych oświadczynach jak przy swojej rodzinie.

John Cena dodał, że był zaskoczony kiedy zobaczył swoją mamę na widowni, ponieważ o tym nie wiedział. Stwierdził, że powiedział "Holy Shit" gdy ją zobaczył, dlatego też od razu poszedł się z nią przywitać. Powiedział, że jego mama nie lubi podróżować, a ta WrestleMania była jej pierwszą.

John następnie opowiedział tą samą historię, co zeszłej nocy, w kwestii planowanych oświadczyn. Miał zamiar zrobić to w styczniu zeszłego roku, czyli wtedy, kiedy Nikki miała przejść operację karku. Wspomniał o tym, że kiedyś mówił że nie chciał brać ślubu i mieć dzieci, ale to wszystko zmieniła sama Nikki. Co może jasno tłumaczyć, że teraz bardzo by tego chciał.

Odnośnie ślubu, Nikki powiedziała, że nie ma jeszcze określonej daty, ale patrzy w kalendarz, aby wybrać któryś dzień. Nie chce być długo zaręczona, dodając że ślub na pewno nie będzie miał miejsca w ringu.

Jeszcze taka ciekawostka od nich, oboje stwierdzili, że nim przyjechali do Nowego Jorku, spali ledwie dwie godziny, więc jak idzie się do myśleć, noc nie poszła na marne ;).


Następny
« Poprzedni
Poprzednie
Następny post »

ConversionKonwersja BuźkiBuźki