John Cena i reszta gwiazd przyczynia się do sukcesu SmackDown nad RAW


Forbes przyjrzało się rywalizacji RAW i SmackDown dotyczącej frekwencji na live eventach poszczególnych brandów. I to niebieska tygodniówka wygrywa w tym starciu. Ogólnie mówi się, że to zasługa obecności Johna Ceny, ale oczywiście nie tylko jego, chociażby AJ Styles czy The Miz też swoje dają, i to właśnie dzięki nim SmackDown może rywalizować z RAW, i nawet ich pokonać.

No ale tak czy siak, ponoć jest takie zainteresowanie live eventami SmackDown tylko dlatego, ponieważ John Cena coraz mniej występuje w ringu, co jest swego rodzaju szczególną szansą na zobaczenie go na jakimś show, a okazji może być przecież coraz mniej niż kiedyś. Biorąc pod uwagę fakt, że John Cena jest już tyle lat na szczycie, to jednak może imponować to, że jego marka ciągle rośnie, a zainteresowanie nim w ogóle nie maleje, ciągle wzrasta.
Następny
« Poprzedni
Poprzednie
Następny post »

1 komentarze:

Kliknij tutaj komentarze
Mateusz3:16
Jakub
25 marca 2017 22:17 ×

Oglądając Smackdown mam wrażenie jakby całe storyliny byly wymyslane przez inna osobe niz na raw. Na smackdown jest kilka glownych gwiazd a wwe i tak jest w stanie wykorzystać je tak by show bylo dobre.

Mateusz3:16
Odpowiedz
avatar

ConversionKonwersja BuźkiBuźki