Były menadżer Umagi na temat przebiegu jego feudu z Johnem Ceną


Alejandro Estrada - były menadżer Umagi - pojawił się ostatnio w The Two Man Power Trip of Wrestling, gdzie wypowiedział się na temat rywalizacji Johna Ceny z Umagą, która miała miejsce pod koniec 2006 roku. Oto co powiedział:

"To nie miał być ten pojedynek jaki mieli na Royal Rumble (John Cena/Umaga), myślę że feud tak samo. Jeśli wrócisz do momentu, gdzie John realizował ten program z nami, był buczany przez wielu. Wracając jeszcze do roku 2005, gdzie zaczął swój program z Kurtem Angle'm. To było wtedy, gdy Kurt Angle nie zrobił nic złego. Starali się pchać Kurta Angle'a w telewizji tak, aby widownia go buczała, i pamiętam że dali mu Daivariego, który zrobił kilka rzeczy, w których był przeciwko armii Amerykańskiej. Gadacie o gościu, którego próbujecie wybuczeć, lecz widownia nie miała zamiaru go buczeć w programie z Johnem Ceną."


"John miał serię topowych feudów, i jako topowy babyface miał widownię, która zaczęła źle go przyjmować. Więc kiedy zaczęliśmy z nim pracować w listopadzie 2006 roku, było to coś nowego widząc, że fani zaczęli buczeć na złego gościa, a wspierać tego dobrego. To było to, co chcieliśmy, i tego dostarczyliśmy."
Następny
« Poprzedni
Poprzednie
Następny post »

1 komentarze:

Kliknij tutaj komentarze
Mateusz3:16
Jakub
25 marca 2017 19:36 ×

I skoro maja tu przyklad jak budowac topowego face to czemu wwe robi na przekur z Reignsem

Mateusz3:16
Odpowiedz
avatar

ConversionKonwersja BuźkiBuźki