WYWIAD: John Cena o swoim ostatnim title runie, o planach z zeszłej WrestleManii, o The Rocku i więcej


John Cena udzielił ostatnio wywiadu dla Sports Illustrated, gdzie wypowiedział się w kilku ciekawych kwestiach. Możecie przeczytać je poniżej.

O krótkim 16-krotnym panowaniu:
"Utrata po dwóch tygodniach, 16-ste panowanie mistrzowskie, jeśli się nie mylę, 16-ste panowanie Rica Flaira trwało zaledwie 24 godziny."

O plotkach dotyczących mixed tag team matchu na WrestleManii 33:
"Im bliżej WrestleManii, mam zamiar zrobić to tak, jak tylko najlepiej będę mógł. Mogę podać przykład z zeszłego roku. Byłem gotów, zdrów, i w 100 procentach ruchliwych na początku marca, gdzie powiedziano mi, że wystąpie z The Rockiem na WrestleManii. Będąc z Wami szczery, jeśli nie wystąpiłbym w segmencie z The Rockiem, wypadłbym z WrestleManii. Ludzie pytają, dlaczego nie pójdę i nie powiem "chcę tego'? W zeszłym roku, powinienem powiedzieć, 'chcę to zrobić,' lecz to nie było to, co chciałem zrobić. To jest właśnie to, co kocham robić. Czasem jest nie tak, ale to Twoja robota, jako profesjonalista, próbuję zrobić z tego coś interesującego, najlepiej jak tylko mogę."

O tym, że The Rock zadzwonił do CM Punka na RAW:
"To własne robi z niego bardzo utytułowanego. Jeszcze raz, myślę, że jego największym osiągnięciem jest bycie jedną z cegieł, która niszczy mur stereotypów, które przyswajamy."
Następny
« Poprzedni
Poprzednie
Następny post »

ConversionKonwersja BuźkiBuźki