Dolph Ziggler nienawidzi Johna Ceny, chce zająć jego miejsceSam Roberts udostępnił ostatnio swój podcast, którego gościem był Dolph Ziggler. Nagranie jest z 2013 roku, sprzed WrestleManii 29. Wypowiedź Zigglera odnośnie Johna Ceny:

"Wiesz co, miałem sporo zabawy pracując z Johnem, ponieważ go nienawidzę, naprawdę. Nienawidzę wszystkiego za czym stoi. Nienawidzę nawet tego jak się porusza; nienawidzę tego, że jest zły we wrestlingu, ale ma niesamowitą łącznością z fanami, natomiast ja jestem świetny we wrestlingu, a nie mam takiej łączności z fanami, którzy nie są z Nowego Jorku, kocham Nowy Jork. To przywraca w pamięci galę TLC. To była jedna z najdziwniejszych rzeczy, której byłem częścią, jeżeli chodzi o Barclay Center. To było mniej więcej tak, oh yeah, to Nowy Jork, oni mnie lubią, a Johna nie. Cała arena dopingowała mnie, a na niego buczała, to naprawdę zabawne. Jak świetne to jest? Jak długo będziemy to jeszcze robić? Może tydzień albo dwa. To zabawne, ale nienawidzę go, ale jest dobry i ma świetną łączność z widownią, no i jest twarzą federacji, dlatego wyglądam jak frajer, który go komplementuje, robiąc z niego lepszego niż ktokolwiek inny."

"Jest twarzą federacji z jakiegoś powodu. Robi wszystko z Make-A-Wish z jakiegoś powodu; jest w kilku walkach wieczoru, zwłaszcza walkach wieczoru WrestleManii, ponieważ jest naszym gościem. Jest medialny i jest świetny, dlatego go nienawidzę, ponieważ chcę być na jego miejscu. I mam taki zamiar, ale czlowieku, to frustrujące, zwłaszcza kiedy jestem taki dobry. Drażni mnie to. Mieliśmy niezłą, krótką rywalizację, gdzie nie zawsze wszystko widzieliśmy, i to działało."

Następny
« Poprzedni
Poprzednie
Następny post »

3 komentarze

Kliknij tutaj komentarze
Anonimowy
Jakub
10 stycznia 2017 15:09 ×

To byl jakiś prawdziwy wywiad czy tylko storyline?

Odpowiedz
avatar
10 stycznia 2017 15:47 ×

Ziggler wypowiedział się tak w wywiadzie, a to czy tak na serio to uważa, on wie sam najlepiej, ale najwidoczniej tak jest/bylo, skoro to powiedział

Odpowiedz
avatar
Anonimowy
Jakub
10 stycznia 2017 16:00 ×

Ok, dzięki

Odpowiedz
avatar

ConversionKonwersja BuźkiBuźki