Artykuł: 5 gwiazd, z którymi John Cena powinien zawalczyć na WrestleManii


Przeglądając internet napotkałem się na ciekawy artykuł ze strony four3four.com, gdzie jeden z redaktorów wybrał pięciu zawodników, z którymi John Cena powinien się jeszcze zmierzyć na WrestleManii. I tak jak ostatnio, wybór zawodników nie jest mój, lecz opisy już tak, choć na dobrą sprawę zgadzam się z tym zestawieniem.

1. John Cena vs. Finn Balor

To z pewnością jeden z Dream Matchy, na który fani czekają. Kiedy Balor przychodził do NXT, wspominał w wywiadach o tym, że jego wymarzonym rywalem na WrestleManii byłby właśnie John Cena. Osobiście uważam, że WWE będzie wiedziało co z tym robić, bo nie ma wątpliwości, że takie starcie z pewnością by się sprzedało. Jedynym mankamentem mogłoby być to, czy obaj byliby face'ami w tej rywalizacji, choć z drugiej strony, Balor na spokojnie mógłby przejść Heel Turn. Na szali nie musiałby wisieć jakikolwiek pas mistrzowski, i bez niego ranga tego feudu była ogromna.

2. John Cena vs. Goldberg

Już kiedyś o tym pisałem, ale napiszę jeszcze raz, WWE musi wykorzystać okazję do stworzenia takiego pojedynku. Zwłaszcza, że są na to duże możliwości. Mam trochę wątpliwości co do tego, czy walka sprawdziłaby się na WrestleManii, ale chciałbym zobaczyć taki moment na najważniejszej gali w roku. Tutaj bym widział na szali pas mistrzowski WWE, bo o coś musiałby się toczyć spór. Znając realia WWE, bardziej realną opcją będzie SummerSlam niż WrestleMania, choć równie dobrze mogą nigdy nie doprowadzić do ich potyczki.

3. John Cena vs. Samoa Joe

Debiut Samoa Joe w głównym rosterze to już tylko kwestia czasu, a prawdopodobnie zadebiutuje w Royal Rumble Matchu. Chodzą też pogłoski, że Joe zawita na SmackDown, gdzie przecież swoje miejsce ma John Cena. I tutaj ich feud wydaje się nieunikniony, tyle że prędzej dojdzie do tego feudu na o galach o mniejszym znaczeniu niż WrestleMania, jak na przykład Money in the Bank albo Battleground. Ewentualnie można by było pokusić się o SummerSlam, gdzie mógłby się zakończyć ich feud. Cena i Joe znają się już za czasów UPW, gdzie przecież John Cena zaczynał swoją przygodę z wrestlingiem.

4. John Cena vs. Shinsuke Nakamura 

Z punktu widzenia marketingowego i rynkowego WWE, to starcie jest kluczem do sukcesu, biorąc pod uwagę fakt, że Nakamura jest Japończykiem, a przecież federacja celuje w Japonię. Pod względem widowiska nie mielibyśmy na co narzekać, ale co do tego starcia, przyjdzie nam jeszcze długo na nie poczekać. Nakamura obecnie urzęduje w NXT jako mistrz, a John Cena obiera kurs na pas mistrzowski WWE. Na ten moment nie zapowiada się też na to, aby Japończyk przeszedł do głównego czasu, ale wakacje/końcówka 2017 roku jest bardzo możliwa.

5. John Cena vs. Undertaker 

Starcie, na które czekają dosłownie wszyscy, starcie, które może się odbyć już na nadchodzącej WrestleManii, i miejmy nadzieję że do tego w końcu dojdzie. Będzie elegancko jeżeli na szali będzie też pas mistrzowski WWE, który John Cena zdobędzie na Royal Rumble :). Nie ma co tu się rozpisywać, to starcie, którego chcemy.

John Cena jest coraz starszy, i ciężko powiedzieć ile jeszcze lat mu zostało, aby mógł walczyć w ringu. Równie dobrze może walczyć jeszcze ponad 10 lat, jeśli mu tylko zdrowie dopisze. Ja do tej listy dorzuciłbym jeszcze takie nazwiska jak Roman Reigns, Dean Ambrose czy Randy Orton. Ostatnia opcja ze względu na to, że chciałbym zobaczyć ostatni raz ich feud z finałem na WrestleManii, co ukonorowałoby ich kariery.

Następny
« Poprzedni
Poprzednie
Następny post »

1 komentarze:

Kliknij tutaj komentarze
Mateusz3:16
Jakub
17 stycznia 2017 19:33 ×

Jak dla mnie każda opcja poza Joe, Nakamura i Ambrosem byłaby świetna a co do walki Ceny z Ortonem to naprawde byłoby ciekawie. Walczyli ze sobą tyle razy a nigdy nie zmierzyli się 1vs1 na wrestlemanii

Mateusz3:16
Odpowiedz
avatar

ConversionKonwersja BuźkiBuźki