AJ Styles szczerze o Johnie Cenie, o pobiciu przez niego rekordu i więcej


AJ Styles udzielił wywiadu dla FOX Sports, podczas którego zostały poruszone trzy tematy związane z Johnem Ceną. Możecie przeczytać je poniżej.

Czy zmienił zdanie na temat Johna Ceny po byciu w WWE przez ostatni rok:

"Słuchaj, może i John jest part-timerem - ostatnio dosyć często w WWE - ale ten gość pracuje ciężej niż ktokolwiek inny. Mam na myśli to, że pojawia się rano w Today Show, po czym powraca i bierze udział w live eventach, albo zjawia się na SmackDown Live. Facet ciężko pracuje, rozumiem to."

"Mówiąc szczerze, stałem się lepszym zawodnikiem z powodu Johna Ceny, i podoba mi się to. Ale to jak daleko szacunek zmierza, chce go od każdego. Nie chcę tylko od Johna Ceny, chce to od faceta i kobiety z Today Show. Chcę to od ludzi, którzy robili plakat Royal Rumble."
Czy John Cena powinien pobić rekord Rica Flaira, oraz czy będzie zapamiętany jako najwspanialszy mistrz w historii:
"Myślę, że John Cena zostanie taki zapamiętany, nawet jeśli mu się nie uda zostać 16-krotnym mistrzem. Myślę, że wiele ludzi wie, ile zrobił dla WWE. Dlatego myślę, że dojdzie do tego, zdobywając 16 raz tytuł czy nie."
Odnośnie walki z SummerSlam 2016 oraz niedzielnej na Royal Rumble:
"Cóż, jest duża stawka w tym pojedynku. Nie było pasa WWE na SummerSlam, teraz jest. Jest ta stawka, i powiedziałbym, do AJ Stylesa, dużo dumy. Czuję, że nie jestem szanowany, i najlepszą drogą jest odebranie im tego. Tak długo jak jesteśmy razem i mamy konfrontacje słowną pomiędzy Johnem a mną, jest lepiej, ponieważ mamy okazję pogadać nieco bardziej agresywnie między sobą. Wiesz kim jest AJ Styles. Jest sprawdzonym zawodnikiem w WWE. Będę szedł na największą gwiazdę WWE, na Johna Cenę. 
Następny
« Poprzedni
Poprzednie
Następny post »

ConversionKonwersja BuźkiBuźki