John Cena przeprasza The Rocka, o walce z Undertakerem i więcej


Po SmackDown odbyło się Talking Smack, na którym pojawił się John Cena. Poniżej najważniejsze szczegóły z jego wypowiedzi.

- Renee Young przywitała Johna Cenę, który powrócił do Talking Smack. John stwierdził, że fajnie było powrócić na SmackDown, ale też i do Chicago. Dodał także, że to miasto ma wielu ekstremalnych krzykaczy.
- John wierzy w to, że talenty na SmackDown są świetne, i ta era powinna nazywać się Nową Erą. To są najlepsze talenty jakie WWE miało przez ostatnie 15 lat.
- JBL dołączył się do rozmowy wspominając o kilku negatywnych kwestiach dotyczących Johna Ceny, który powiedział kiedyś do The Rocka, że jest part-timerem wrestlerem. Po chwili zapytał, czy się porównuje do part-timera. John nie odpowiedział na to pytanie, ale powiedział, że była to najgłupsza rzecz jaką kiedykolwiek powiedział, dlatego za to przeprasza. Zaznaczył, że chciał aby The Rock po tych słowach powrócił do WWE, i zadziałało to. On wie, że The Rock zrobił wielkie rzeczy.
- John Cena stwierdził, że jest chory na myśl o tych wszystkich plotkach dotyczących WWE. Jest zmęczony ludźmi, którzy mówią, że WWE jest złe na niego albo że on jest zły na nich. Chce po prostu wykorzystać okazję, jak na przykład SNL. Nie podoba mu się także to, jak ludzie w szatni na niego patrzą, jakby już odszedł.
- Następnie przeszedł do AJ Stylesa. Powiedział, że jest pewien, że zdobędzie tytuł na Royal Rumble. Podczas programu pojawił się AJ Styles, który musiał trochę się powyższać nad Johnem Ceną. Przed odejściem, Styles powiedział mu, że zrobi to, co najlepiej potrafi,  a mowa o jego 'beat up John Cena', ponieważ wszyscy wiedzą, że nie może go pokonać. Nie jest skupiony na 16 zdobytym tytule, bardziej na odzyskaniu szacunku, który stracił. Nie lubi kiedy ludzie mówią i myślą, że miał świetną karierę, skoro jej jeszcze nie zakończył. On nigdzie nie odchodzi, jest silniejszy niż kiedykolwiek, a jego bark ma się w porządku. Wie, że ten rok był rokiem AJ Styles, lecz 2017 jest nowym rokiem.
- Na pytanie, czy jest taki sam, kiedy zaczynał w WWE, odpowiedział że nie jest tą samą osobą. Ten John Cena ma taką samą agresję, ale większe doświadczenie. To nie jest nowa era, to jest The Time is Now Era.
- Pojawił się również temat Undertakera, John Cena stwierdził, że jeśli przyszłaby mi kiedykolwiek okazja zawalczyć z taką legendą, to z pewnością by to zrobił.

Następny
« Poprzedni
Poprzednie
Następny post »

ConversionKonwersja BuźkiBuźki